Hudobník Ondřej Gregor Brzobohatý (40) nedávno vyrazil na Oscarov a do Hollywoodu. Jeho priateľka a známa česká moderátorka Daniela Písařovicová (44) ho však nesprevádzala. Pár sa už dlhšie spolu neukázal na verejnosti. Je veľkej láske koniec?

FOTO Brzobohatého s partnerkou v GALÉRII

Naposledy sa spoločne ukázali na odovzdávaní cien Český slavík. Odvtedy Ondřeja s Danielou nikto bok po boku nevidel. Známy hudobník bol však z USA nadšený, hoci cestoval bez partnerky. "Los Angeles mám veľmi rád. Je tam mnoho voľnomyšlienkárov, ktorí nikoho nesúdia. Každý sa na teba usmieva, pretože netuší, či náhodou nie si producent a nechceš ho do niečoho obsadiť. Bol som nadšený a dodalo mi to množstvo energie,“ prezradil Brzobohatý pre Super.cz.

Prečo s ním však necestovala aj Daniela? "Veľmi som chcel, aby išla so mnou, ale Daniela je veľký pracant a nemôžem jej robiť z práce holubník. Prial som si, aby niektoré veci preložila, ale jednoducho to nešlo. Na ďalšie výlety určite pôjde,“ dodal hudobník.

Po rozvode s Taťánou Kuchařovou si súkromie stráži oveľa viac. S novou ženou nastavil aj nové pravidlá. "Nemáme potrebu sa niekde vystavovať. Trošku som prehodnotil vzťahovú politiku,“ upresnil syn Hany Gregorovej. Na najbližšiu premiéru muzikálu Anděl Páňe však plánuje svoju lásku zobrať. Daniela je aktuálne v Španielsku. Či jej robí spoločnosti aj Ondřej je otázne...

FOTO Brzobohatého lásky v GALÉRII