Krátko po tom, ako sa hokejista Tomáš Plekanec krozišiel so speváčkou Luciou Vondráčkovou, priznal, že má už nový vzťah s tenistkou Luciou Šafářovou. Napriek tomu, že rozvod bol pomerne turbulentný, keď si rozvádzajúci sa manželia posielali štipľavé odkazy cez médiá, nebránilo mu to v budovaní novej rodiny. A nový párik to vzal naozaj zhurta.

Prešlo len neikoľko mesiacov a dvojica oznámila,  že čaká spolu potomka. Pred necelými dvomi rokmi sa im narodila dcéra Leontýna a aj vzťah s bývalkou Vondráčkovou sa utriasol do tej miery, že speváčka urobila gesto a na sociálnej sieti zverejnila v mene svojich synov prianie všetkého dobrého ich novej nevlastnej sestre. A keďže Plekanec a Vondráčková majú ich spoločných synov v striedavej starostlivosti, súrodenci v podstate aj spolu vyrastajú a budujú si vzťah. Dokonca aj Lucie Šafářová priznala, že sa jej veľmi páči, aký pekný vzťah majú chlapci k Lenotýnke a ako ona k  svojim veľkým bratom vzhliada.

TAKTO to vyzeralo na svadbe Plekanca a Šafářovej FOTO  >>>

 

Aj zásnuby prebehli už takmer pred dvomi rokmi. Keď sa však svojho času Lucie Šafářovej opýtali, ako to vyzerá s prípadnou svadbou s Plekancom, nie príliš taktne naznačila, že Tomáš sa do svadby nehrnie, a ak náhodu nejaká raz bude, bude zrejme skromnejšia, lebo hokejistu príliš draho vyšiel rozvod s Vondráčkovou. V každom prípade po čase prebehli zásnuby, ale o svadbe párik zahmlieval, napokon počas pandémie korony sa plánovať svadbu ani veľmi nedalo. Ako teraz vyplávalo na povrch, všetko bolo inak.

 

Pozrite , čo sa prevalilo o ich svadbe  >>>

Dvojica chcela, aby sa o ich svadbe vopred nevedelo a teraz Plekanec a Šafářová prekvapili rovno svadobnými fotkami. Nevesta bola krásna aštíhla ako prútik.A Plekanec sa pri Šafářovej tiež zmenil k lepšiemu, teraz vyzeral omnoho lepšie než počas svadby s Vondráčkovou, veď si porovnajte v GALÉRII svadobné fotografie, tie s Vondráčkovou aj so Šafářovou.  A hoci si párik želal, aby ich svadba zostala utajená, teraz po nej sa prevalilo niečo prekvapivé. To by ste od tejto dvojice asi nečakali, veď pozrite v GALÉRII.