Keď čerstvo rozvedená Hana Hegerová prišla zo Slovenska, kde zanechala exmanžela Dalibora Hegera (†80) a maličkého syna Matúša (†60), do Prahy, rýchlo sa uchytila v umeleckých kruhoch. Hneď  dostala angažmán v divadle Rokoko a o rok neskôr v Semafore. Svojím zjavom a talentom prirodzene vzbudila rozruch aj obdiv.

Hana v Prahe získala nielen sympatie publika, ale aj srdce slávneho slovenského režiséra Jána Roháča (†48). Sama vždy tvrdila, že jej vzťah s talentovaným a charizmatickým režisérom bol perfektný, mali veľa spoločných záujmov, nikdy sa spolu nenudili a je rada, že mohla zažiť takú veľkú lásku. Napokon sa ich cesty predsa len rozišli, Hana sa nedokázala preniesť cez jeho neustály záujem o iné ženy.

 

Ján Roháč sa potom oženil s mladou herečkou a speváčkou z divadla Semafor Zuzanou Burianovou, ktorá bola od neho o 15 rokov mladšia. Na svadbu im išla aj Hegerovej dobrá kamarátka, herečka Stella Zázvorková. Keď sa páru necelé dva roky po svadbe sa narodila jediná dcéra Kateřina, Zázvorková jej išla aj za krstnú mamu. Hana Hegerová toto svojej kamarátke nedokázala odpustiť a ich priateľstvo sa kvôli Roháčovi skončilo.

Pozrite, ako vyzerá jediná dcéra Jána Roháča!

 

Hoci Hegerová a Roháč už potom roky neboli spolu, keď slávny režisér náhle pomerne mladý zomrel v roku 1980 na infarkt, veľmi za ním smútila... A práve vtedy pred rokmi po jeho smrti Hana odhalila bolestivé tajomstvo o ich vzťahu. Tvrdila, že s ním čakala dieťa, ktoré vtedy potratila. A teraz po jej smrti o ich vzťahu prehovorila jediná dcéra Jána Roháča Kateřina. Budete len pozerať, čo všetko odhalila, čítajte v GALÉRII.

Aha, čo vyplávalo na povrch o vzťahu Hegerovej a Roháča!