Náhle zrušenie koncertov Hany Zagorovej vyvolalo u jej fanúšikov veľké obavy o jej zdravie, a tak všetci s napätím čakali na informácie, čo sa vlastne stalo a ako na tom je v skutočnosti.

Hanka Zagorová sa po ročnej pauze od koncertovania už veľmi tešila na stretnutia so svojimi fanúšikmi, a na nadchádzajúce koncerty sa svedomito pripravovala. Keďže je profesionálka, chcela pred nich prísť riadne pripravená. Nestáť rok na javisku je predsa len príliš dlhá doba. Navyše počas tej doby spolu s manželom Štefanom prekonala aj covid.

A práve prekonané ochorenie jej napokon urobilo nečakaný škrt cez rozpočet. Štefan Margita sa po niekoľkých dňoch rozhodol prehovoriť o zdravotnom stave Hanky Zagorovej, najmä preto, aby jej fanúšikov upokojil. Vysvetlil, že Hanka sa doma svedomito pripravovala na nadchádzajúce koncerty, dokonca absolvovala aj skúšku s kapelníkom, a vtedy zistila, že sa jej ťažšie dýcha. Pre istotu podstúpila všemožné vyšetrenie, a verdikt lekárov ju nepotešil...

Hanka sa zrazu cítila veľmi unavená, a tak je lekári namiesto koncertov, na jej veľkú ľútosť, naordinovali odpočinok, žiadne stresy a veľa vitamínov. Štefan teda prezradil, že Hanka sa má vcelku dobre, je doma, len musí odpočívať a relaxovať. A že sa Hankin stav zlepšuje, o tom svedčí aj fakt, že už teraz plánuje všetky zrušené koncerty nahradiť v iných termínoch, aby urobila radosť svojim fanúšikom, ale aj sebe.

Zatiaľ je teda Hanka doma a relaxuje v ich nádhernom byte. Pred časom sa pochválila úžasnou fotkou, ako to vyzerá u nich doma, keď si ráno vyjde na terasu. Veď pozrite si FOTKY v GALÉRII z ich nádherného bytu, v takomto krásnom prostredí určite rýchlo naberie sily a zotaví sa z postcovidového syndrómu.

Pozrite, v akom nádhernom byte Hanka relaxuje, a tá terasa!

 

Speváčka Hana Zagorová si totiž už vyše 15 rokov užíva pohodlie, o akom sa mnohým ani nesníva. Hana síce tvrdí, že nie je nejako špeciálne náročná ani rozmaznaná, ale tento mezonetový byt ponúka možnosti, po ktorých vždy túžila.  Byt má dve terasy, kde sa dobre darí kvetinám. Domáca pani tam na ozdobu dokonca pestuje aj jahody.