Jitka Čvančarová (44) patrí u našich susedov k najpopulárnejším a najkrajším českým herečkám. Obdivom k novému českému prezidentovi Petrovi Pavlovi (61) sa vôbec netají. A to aj napriek tomu, že má manžela a rodinu.

"Pán Pavel je nepredstaviteľne láskavý správny muž a gentleman,“ povedala Jitka Čvančarová na adresu muža, ktorý sa nedávno ujal prezidentského úradu. Tým však herečkine poklony rozhodne nekončia.

Čítajte viac

FOTO krásnej Čvančarovej v GALÉRII

Čítajte viac

Čítajte viac

"Spoznala som ho veľmi intenzívne a na vlastnej koži. Celý ten čas, keď som ho počas jeho kampane podporovala, som jazdila na cesty so zložitým zranením nohy a nemohla som sa priveľmi hýbať. Jeho prirodzené obavy, účasť a starostlivosť boli naozaj nevšedné,“ priznala známa herečka na margo Petra Pavla.

"Všetko, čo som za tú dobu pozorovala, mňa o tom všetkom stále viac ubezpečovalo. To s akou úctou, láskou a rešpektom sa chová a hovorí so svojou ženou Evou a s akou úctou pristupuje ku všetkým ženám a k ľuďom vôbec. Všetko, čo okolo seba šíri a vysiela. Som tak veľmi šťastná a dojatá,“ dodala Jitka Čvančarová na adresu nového českého prezidenta.

FOTO slávnej českej herečky v GALÉRII