Tip na článok
Podľa najnovších informácií by Liam Payne a modelka Naomi Campbell mali spolu randiť.

Slávny zajačik loví zrelé ženy: Prichytený Liam Payne odchádzal z párty s touto supermodelkou

Barbara Hricišinová

Človek nikdy nevie, s kým odíde z párty...

Galéria k článku (28 fotografií )
Spevák Liam Payne
Naomi Campbell
Topmodelka Naomi Campbell je vo svojich 48- rokoch stále na vrchole modelingového sveta.

Okrem Grammy 2019 sa v nedeľu noci po odovzdávaní cien BAFTA konala párty Vogue a Tiffany & Co. Večierok sa odohral v Annabel's v Mayfair a zúčastnili sa ho samí prominentní hostia – herci, speváci, modelky... 

Hlavne nenápadne

Najšokujúcejší bol pohľad na supermodelku Naomi Campbell (48) a mladučkého speváka Liama Payna (25), ktorý sa vlani v lete rozišiel s o deväť rokov staršou kolegyňou Cheryl Cole, s ktorou má ročného synčeka. Cheryl si v zápätí napichala tvár a vydala pieseň o vzťahoch, kde voľným prekladom spieva, že sa ona blbá vždy zamiluje do hlupáka, slušne povedané. Niekdajšia hviezda skupiny One Direction sa pre krach vzťahu s matkou jeho detí až tak netrápi, teda aspoň to tak navonok vyzerá.

Na párty prišla Naomi Campbell s doprovodom. Spevák prišiel sám. V čase, keď s večierok schyľoval ku koncu, dvojica sa nenápadne vytratila. V rovnakom čase...

Niet sa, čo čudovať, že Liam opäť podľahol staršej žene, tentoraz o 23 rokov. Modelka dáva svojmu povolaniu zadosť. Na pätdesiatničku vôbec nevyzerá. Telo bohyne jej obopínali biele šaty, na ktorých mala plášť. Liam prišiel v slušivom sivom obleku. 

Liam na párty Vogue a Tiffany & Co.
Liam na párty Vogue a Tiffany & Co.
Instagram

Už dlhší čas sa šepká o tom, že Naomi a Liam by mohli stráviť Valentína spolu. Ako uvádza Daily Mail, šepkať sa o nich dvoch začalo, keď na instagramovom profile zverejnili spoločné fotky. Ich účasť na večierku to len potvrdila. Dvojica sa pozná od začiatku roka.

„Chodia spolu cvičiť a vidno na nich, že im to spolu ide dobre. Posúvajú jeden druhého ďalej. Liam je veľmi nepredvídateľný, ale Naomi to zrejme nevadí,“ zdôveril sa zdroj pre The Sun.

VIDEO Plus 7 Dní