Čaputovej „neverný“ dizajnér

ČAPUTOVEJ „NEVERNÝ“ DIZAJNÉR
Zdroj: INSTAGRAM
ČAPUTOVEJ „NEVERNÝ“ DIZAJNÉR
Zdroj: INSTAGRAM

Borisa Hanečku (38) poznáme ako dvorného módneho tvorcu našej prezidentky. No keď sa blížil Medzinárodný filmový festival v Karlových Varoch, Zuzana Čaputová (48) išla bokom. Slovenský návrhár sa zhostil asi najnáročnejšej úlohy festivalu - obliecť českú hereckú divu Jitku Čvančarovú (43). Kráľovná neskromných ženských kriviek každoročne ohuruje kyprým dekoltom, no Boris sa rozhodol pred svetom ju čo najviac zahaliť. Na róbu vo farbe kráľovskej modrej potreboval „dvadsaťpäť metrov hodvábneho dupionu, šesťkarátový zafír a tridsaťdva hodín ručnej práce“. Šaty určené na otvorenie festivalu vzbudili najväčší rozruch, sám Hanečka ich tvorbu označil za „obrovskú česť“.

 

Absencia hviezdy

Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia
ABSENCIA HVIEZDY
Zdroj: INSTAGRAM

Po vianočnom pornoškandále sa po Andrei Verešovej (41) v strednej Európe zľahla zem. Veľkolepý návrat na VIP výslnie sa nekonal ani na filmovom festivale, kam každý rok cestovala s viacerými kuframi rób. V Karlových Varoch sa bývalá Miss síce ukázala, ale niekoľko dní pred festivalom a na inej akcii. „Tak by som si priala, aby som tam bola. Dúfam, že sa uvidíme budúci rok,“ zverejnila stanovisko bez vysvetlenia, prečo chýbala.

Vonku po dvoch rokoch

SPOD STRECHY DO GALA
Zdroj: INSTAGRAM
VONKU PO DVOCH ROKOCH
Zdroj: INSTAGRAM

Či cez koronu, alebo mimo nej, na Slovensku ju na akcii nevidíme, ako je rok dlhý. Ale Karlovým Varom dcéra federálnej Miss Ivany Christovej (51) nedala košom. Daniela (28), v krúžku s manželom Milošom, po meste kočíkovala dcéru Zoju, ktorú porodila len vo februári. Na západe Čiech bola aj s mamou Ivanou, priznala, že išlo o jej vôbec prvú veľkú cestu po dvoch rokoch. Či videla aj nejaký film, nevedno.

Spod strechy do gala

SPOD STRECHY DO GALA
Zdroj: INSTAGRAM
VONKU PO DVOCH ROKOCH
Zdroj: INSTAGRAM

Je načase začať vymýšľať záložný plán, keby som náhodou skončil s hudbou. Výškové práce, to je moje, škeril sa minulý týždeň spevák Paľo Habera (59) vylezený na rebríku. Kým cez deň majstroval na vile v pražských Hodkovičkách, po pár hodinách sa už zvŕtal na červenom koberci v Karlových Varoch. S partnerkou topmodelkou Danielou Peštovou (50) patria k inventáru tamojšieho filmového sviatku.

Dámska jazda s jednou chybou

Uvoľnené miesto po Andrei Verešovej zaplnili dve Slovenky. „Z párty na párty,“ zhrnula pobyt vo Varoch lekárka Alena Pallová (41), v bielych šatách, ktorú sprevádzala bývalá Miss Slovensko Denisa Mendrejová (35). Obe vyvetrali pre koronu zaprášené outfity. Ale keď stretli hlavnú hviezdu festivalu, oceneného britského herca Michaela Caina (88), Denisa mala obuté ružové tenisky.

DÁMSKA JAZDA S JEDNOU CHYBOU Uvoľnené miesto po Andrei Verešovej zaplnili dve Slovenky. „Z párty na párty,“ zhrnula pobyt vo Varoch lekárka Alena Pallová (41), v bielych šatách, ktorú sprevádzala bývalá Miss Slovensko Denisa Mendrejová (35). Obe vyvetrali pre koronu zaprášené outfity. Ale keď stretli hlavnú hviezdu festivalu, oceneného britského herca Michaela Caina (88), Denisa mala obuté ružové tenisky.
Zdroj: INSTAGRAM
Karlove Vary
Zdroj: INSTAGRAM
DÁMSKA JAZDA S JEDNOU CHYBOU
Zdroj: INSTAGRAM
DÁMSKA JAZDA S JEDNOU CHYBOU
Zdroj: INSTAGRAM

 Módu z Karlových Varov nájdete v GALÉRII >>>