Náš sedemnásťročný reprezentant Adam Sýkora má aj jednu sladkú novinku. Už dva mesiace sa stretáva so študentkou nitrianskeho gymnázia Lindou. A je to láska ako hrom!

Úspešný hokejový reprezentant Adam Sýkora si momentálne užíva zaslúžený oddych v Ratnovciach, kde trávi čas so svojimi rodičmi Adrianou a Romanom a mladšou sestrou Sofiou.

Hoci teraz zarezáva v Banskej Bystrici, kde má letnú prípravu, už o niekoľko dní sa chystá na draft do Montrealu. "Hoci športujem od malička, v prvom rade bola pre mňa dôležitá škola, takže som aj dobre jazykovo vybavený. V zahraničí sa teda nestratím," prezradil denníku Plus JEDEN DEŇ Adam s tým, že z výletu do sveta obavy nemá.

Za oceánom však bude možno Adamovi trocha smutno... Mladík je totiž už niekoľko mesiacov poriadne zaláskovaný. Ako prezradil, so študentkou Lindou Gajdošíkovou sa zoznámil na hokeji v Nitre, kde mu dievčina padla do oka.

Zamilované fotografie Adama Sýkoru si pozrite v galérii

"Páčila sa mi na prvý pohľad, tak som ju oslovil. Napísal som jej cez instagram a bolo to," so smiechom nám prezradil detaily spoločného zoznámenia. Linda je nielen hokejovou fanúšičkou, ale venuje sa spevu. "Máme sa veľmi radi a som rád, že som si ju našiel." Vzťahu na diaľku sa nebojí, jeho rodičia totiž pred rokmi prežívali niečo podobné, keď hral jeho otec hokej v zahraničí.