Známa americká herecká dvojica Michael Douglas (74) a Catherine Zeta-Jonesová (49) v auguste tohto roka navštívila Slovensko. Ako sme vás vtedy informovali, prišli na pozvanie známeho slovenského milionára Petra Korbačku z finančnej skupiny J&T a stálo ho to pekný balík peňazí. Podľa informácií týždenníka TREND však dvojica dohadovala čerstvý realitný obchod.

Počas návštevy na Slovensku stihli americké hviezdy nielen pobyt v prezidentskom apartmáne v luxusnom päťhviezdičkovom hoteli na brehu Dunaja, ale aj túru v našich Vysokých Tatrách, ochutnať bôčik, sumca i marhuľové gule, ale vyskúšali si aj náš kroj. Okrem toho herci stihli prerokovať aj dlhšie pripravovaný biznis.

Korbačka, ktorý stojí za bratislavským nákupným centrom Eurovea aj trnavskou City Arenou, tak skupuje zjavne, čo sa dá. Ešte v januári oficiálne oznámil kúpu troch obchodných centier v Španielsku, za ktoré zaplatil takmer pol miliardy eur. Ako najnovšie zistil  týždenník TREND, Korbačka od Michaela Douglasa kupuje veľký rezort na Bermudských ostrovoch ležiacich v Atlantickom oceáne. Týždenníku túto informáciu potvrdili tri zdroje z okolia podnikateľa aj biznisového prostredia. Prestížny rezort mal získať od hollywoodskeho herca za „dobrú cenu“.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka TREND.

FOTO Douglasa a Catherine Zeta-Jonesovej  z náštevy Slovenska si môžete pozrieť v našej GALÉRII>>

Mohlo by vás zaujímať: