Pred troma rokmi mladý spevák oplakával svoju mamu, ktorá umrela na leukémiu. Teraz ho zastihla ďalšia tragická správa. Len 18-ročná sestra Louisa Tomlinsona, Felicité, zomrela na rozsiahly infarkt.

Felicité bola módna návrhárka a hviezda Instagramu, kde sa mohla pochváliť vyše miliónom sledovateľov. „Moja sestra bola milujúca, starostlivá a krásna,“ zdôveril sa Louis pre The Sun. Spevákova sestra dostala infarkt vo svojom štúdiovom apartmáne v Earls Court, v západnom Londýne. Príčina infarktu je zatiaľ neznáma, no polícia drogy vylúčila.

Nezachránili ju

Hovorkyňa polície uviedla: „Policajná služba dostala hlásenie 13. marca na adresu bydliska SW5, kde bola nahlásená žena s infarktom. Uviedli, že mala 18 rokov a okamžite ju vyhlásili za mŕtvu,“ píše Daily Mail.Je veľmi smutné, že aj napriek zásahu našich lekárov, zomrela tak mladá osoba,“ pokračuje.

„Felicité bola milovaná mladá žena, ktorú celým srdcom miloval Louis a celá jeho rodina. Všetci sme zničení. Mala toľko priateľov. Je to obrovská strata pre svet,“ povedal rodinný známy. Nedávno Louis Tomlinson na počesť svojej mami vydal pieseň „Two of Us“. „Milovala som tú pieseň. Keď som ju počula, rozplakala som sa na zadnom sedadle v aute,“ vyjadrila sa Felicité na margo pesníčky.

Len 18-ročná sestra Louisa Tomlinsona zomrela na infarkt.
Len 18-ročná sestra Louisa Tomlinsona zomrela na infarkt.
Zdroj: Instagram

Boj s depresiou

Felicité bojovala s depresiou: „Každý zápasí s nejakými vecami vo svojom živote, najmä ak sme si prešli veľkou stratou.“

Na sociálnej sieti Twitter sa na počeť Felicité, objavili odkazdy od Louisových kamarátov, vrátane tých zo skupiny One Direction.

Liam Payne napísal: „Je mi to tak ľúto braček. Moje srdce trpí kvôli tebe, no vedz, že ťa mám rád stále rovnako, aj keď sme od seba kilometre vzdialení. Vždy som tu pre teba.“ 

Niall Horan uverejnil: „Toto sú veľmi smutné správy. Všetci sme tu pre teba a mám ťa neskutočne rád. Tvoja mama aj sestra boli neskutočné osoby.“ Keď  Louisovi zomrela mama, Zayn Malik mu napísal: „Braček mám ťa rád. Modlím sa za tvoju rodinu a som hrdý na to, ako to zvládate.“