Šokujúca správa sa dnes objavila na profile sociálnej siete speváčky a herečky Maje Velšicovej. Stálo v nej toto: "Zomrel môj milovaný syn Boris"

Za krátky čas sa pod správou objavili stovky kondolencií. Úprimnú sústrasť jej okrem iných vyslovila napríklad Gizka Oňová či poslankyňa Monika Kozelová.

Pozrite si FOTO Maje Velšicovej a jej synov v GALÉRII!

Boris bol starší syn Maje Velšicovej a už dlhšie žil v Spojených štátoch. Hovorilo sa, že sa za ním chcel odsťahovať aj mladší syn herečky Mário,  ktorý tam s ním chcel rozbehnúť podnikanie. V tej súvislosti sa spomínalo, že plánuje predaj bratislavskej vily, v ktorej žil so svojou mamou a herečka sa mala sťahovať.

S touto ženou bol syn Maje Velšicovej šťastný!

Viacerí z kondolujúcich Velšicovej syna Borisa osobne poznali, či už zo života na Slovensku alebo tam za veľkou mlákou. Spomínali na neho ako na vždy usmiateho a šťastného človeka. A šťastný zjavne bol. Pred pár dňami na sociálnej sieti zeverejnil fotku so svojou láskou – spomienku na 3. september spred ôsmich rokov, ku ktorej pripísal tento text: „ najlepšia vec, aká sa mi kedy stala“. Vtedy totiž požiadal o ruku svoju Hanu. Teraz je, žiaľ, už všetko inak...