Druhá májová nedeľa už od nepamäti patrí všetkým matkám. Pri príležitosti ich dňa sa tou svojou pochválili na sociálnych sieťach mnohé známe ženy šoubiznisu. Niektoré sa na mamy podobajú ako vajce vajcu, iné pôsobia ako ich mladšie sestry. Veď posúďte sami.

FOTO známych tvárí a ich mamičiek nájdete v GALÉRII


Herečka Lucia Siposová – mama Babula

Luciina mama Babula skonala pred trinástimi rokmi. „A ja zisťujem, ako málo fotiek spolu máme a žiadne video. Niekedy sa musím rozpamätať na jej hlas, no stále počujem jej smiech…“ napísala jej do neba herečka.

Moderátorka Jasmina Alagič – mama Lívia
Zo všetkých svojich životných rolí najviac milujem byť mama. Ďakujem Bohu za tú možnosť a, Sanel, tvojej duši ďakujem, že prišla ku mne. Drahá moja mama, ďakujem za všetko, milujem vás.

Tanečnica Ivana Gáboríková
Význam slova mama sa pre mňa stal životným poslaním. A mojou túžbou je naplniť ho aspoň tak dobre, ako sa to podarilo tej mojej mamine. Vzdávam úctu všetkým matkám a materstvu.

Speváčka Celeste Buckingham – mama Zarin
Dnes je americký Deň matiek a ako polovičná americká rodina ho oslavujeme teraz. Všetko najlepšie ku Dňu matiek mojej krásnej múdrej mamičke, ktorá vždy vie, čo robiť, a vždy je tu, aby dala najlepšie rady mne a mnohým ďalším. Milujem ťa, mami.

Moderátorka Marianna Ďurianová – mama Helena
Dva najväčšie dôvody, prečo Deň matiek milujem. Byť mama je pre mňa najvzácnejší dar, aký som od života dostala. Ale ešte pred tým som dostala tú najúžasnejšiu mamu na svete.

Dramaturgička Gabriela Rumanová
Láska matky je pokoj. Nemusíte ju získať, nemusíte si ju zaslúžiť. Ak je prítomná, je to požehnanie, ak nie, akoby všetka krása zmizla zo života. Ďakujem za všetko, mami!

Ďalšie FOTO známych tvárí a ich mamičiek nájdete v GALÉRII