"Bola by som rada, keby sa cirkevný sobáš anuloval,“ povedala pred časom Super.cz modelka Taťána Kuchařová (35). V cirkevnej žalobe, ktorá mieri do Vatikánu, uviedla ako jeden zo závažných dôvodov, že Ondřej Brzobohatý (40)sa rád prezliekal za ženy. Blondínka ďalej tvrdí, že sa ako žena aj správal a mal nevyhranenú sexuálnu identitu. Za únikom informácií vraj podľa neho stojí práve ona.

FOTO Brzobohatého prezlečeného za ženu v GALÉRII

"Mnoho z vás, vrátane mňa, už dúfalo, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý už skončila. Je mi veľmi trápna pomstychtivosť mojej bývalej ženy, ktorá poskytla Blesku kompletné znenie cirkevnej žaloby, ktorej obsah mal zostať za zatvorenými dverami Metropolitného cirkevného súdu. Obvinenia sú tak závažné, že sa musím brániť,“ vysvetlil Brzobohatý.

Sám priznal, že je veľkým fanúšikom Drag Queen. Pre vysvetlenie - to je muž, ktorý svojím oblečením a správaním napodobňuje ženu a to pre zábavu s umeleckým cieľom. Je to koníček, ktorý na sexuálnu orientáciu vplyv nemá.

"Vyrástol som vo svete kostýmov, parochní a líčidiel. Ako dieťa som sa rád prezliekal za rôzne postavy z filmov. Som veľkým fanúšikom Drag Queen. Môže to niekomu síce pripadať zvláštne, ale ja sa pritom výborne bavím. Rozhodne to nemá vplyv na moju dušu, či orientáciu,“ povedal pre Blesk Ondrěj, ktorý vraj práve s Taťánou organizoval večierky v kostýmoch.

V žalobe sa ďalej píše, že mal od bývalej požadovať sexuálne praktiky, ktorým sa ona nedobrovoľne podvolila. To umelec zásadne popiera. "Na jej popud som navštívil aj sexuológa, ktorý mi potvrdil, že som v úplnom poriadku,“ dodal.

"Zrejme si Taťána priala, aby som sa na tých terapiách dozvedel, že som chorý a musel by som sa začať liečiť. A toto sa striedalo dookola so zábleskami porozumenia až nadšenia pre kostýmové párty. Utiahnuté a povolené vodítko. Cukor a bič stále dookola. Zvykol som si na to a prijal to za štandard,“ tvrdí syn Hany Gregorovej.


Priemerne dĺžka cirkevného rozvodu môže trvať aj dva roky. Keď anuláciu manželstvá chcú obaja manželia, môže prejsť skráteným konaním pred biskupom a nie je nutné to absolvovať pred cirkevným súdom. To ale v tomto prípade asi nebude celkom jednoduché.

FOTO slávneho bývalého páru v GALÉRII