Slávny herecký pár Josef Abrhám (81) a Libuše Šafránková (67) patrili k najobsadzovanejším dvojiciam, a to tak vo filmoch, divadle či televízii. Pred pár rokmi sa však stiahla do ústrania slávna Popoluška, keď jej život ohrozila vážna choroba, nádorové ochorenie pľúc. Herečka podstúpila úspešnú operáciu a z choroby sa zotavila, no odvtedy sa šetrí a venuje sa už len svojej rodine a vnúčatám.

V čase, keď obľúbená herečka ochorela, veľkou oporou jej bol okrem sestry Miroslavy Šafránkovej aj jej manžel, herec Josef Abrhám. Lenže teraz sa akoby zľahla zem aj po ňom. Slávny herec sa pred kamerou naposledy objavil pred piatimi rokmi, keď účinkoval v rozprávke Anděl Páně 2.

 

Pre hereckú dvojicu už boli pripravené aj roly v novej rozprávke Princ mamánek, kde si mali spolu zahrať kráľovský manželský pár. Nakrúcanie rozprávky sa najprv odkladalo pre finančné problémy, ale potom prišli problémy s hercami, ktorým pribudli roky aj choroby.

 

A teraz všetkých vystrašili slová Abrhámovho kamaráta, herca Jana Kačera (84), ktorý manžela slávnej Popolušky už pár mesiacov nedokáže zastihnúť, a to ani na telefóne. A Abrhámova rodina len tajomne mlčí.

Takto vyzerá Josef Abrhám dnes  >>

Libuše Šafránková informácie o manželovi Josefovi Abrhámovi zahmlieva, tvrdí, že je úplne v poriadku, len nemá pri sebe telefón, a ona to teda musieť zariadiť. No zdroje blízke slávnemu hercovi tvrdia, že je to s ním vážne a zrejme si už nikdy nezahrá, lebo...

 

Je koniec? Čo sa stalo slávnemu hercovi Josefovi Abrhámovi?