Tvrdenie, že po siedmich rokoch prichádza v manželstve kríza, sa v prípade muzikanta Ivana Táslera (40) a jeho partnerky a manažérky Aničky (32) ukázalo ako pravdivé. Po tom, čo na verejnosť prenikli fotografie zachytávajúce Ivana Táslera v spoločnosti sexi brunetky Denisy Vernej (25), to otvorene priznala čoskoro už spevákova exmanželka Anna Táslerová.

Priznali rozvod 

Táslerovci boli vždy skúpi na súkromné informácie, no teraz po vzájomnej dohode vyšli s farbou von. „Už nejaký čas nežijeme spolu a netvoríme pár. Je nám to ľúto a berieme to ako veľké osobné zlyhanie. Ani napriek veľkej snahe sa nám nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo. Naďalej však spolu dobre vychádzame ako priatelia, normálne spolu komunikujeme, nerozchádzame sa v zlom. Naozaj! Vždy sa budeme mať radi a budeme si blízki a oporou, i, keď už nie ako pár. Veríme, že sa na tom časom, ani mediálnym tlakom nič nezmení. S láskou a vďakou spomíname na všetko pekné, čo sme za tie roky spoločne prežili. A tak ako bolo bez škandálov naše manželstvo, sme presvedčení, že bez škandálov prebehne aj náš rozvod. Sme OK navzájom aj každý zvlášť,“ zverejnila pani Táslerová odkaz na sociálnej sieti.

Skrotila ho

Čo sa medzi navonok zohratou dvojicou udialo, si môžeme len domýšľať. Fakt, je, že po tom, čo Ivan Tásler začal so svojou ešte stále manželkou, ktorej nikto nepovie inak ako Anička žiť, výrazne sa pod jej vplyvom obrúsila jeho prchká povaha. Sám nám to pred časom priznal. „Už som kľudnejší a nereagujem tak divoko. Zvlášť som pozorný k svojej manželke a snažím sa nebyť egoista, ktorý myslí len na seba. My sa navzájom veľmi rešpektujeme a vážime. Žijeme normálny manželský život,“ povedal nám a netajil, že by sa už rád stal aj otcom. „Keď vidím šťastnú rodinku s deťmi, je to krásne. My sa na to tiež s Ankou tešíme a už sa toho neviem dočkať,“ roznežnil sa. Či mu sen o šťastnej rodine splní jeho nová priateľka, ukáže čas.