Známy moderátor Peter Justin Topolský (†69)  je mŕtvy. "Dnes je pre mňa veľmi smutný deň. Môj kamarát Justin P. Topolsky na tento svet pozerá už zhora. Justinku, vďaka Ti za štyridsať rokov, ktoré sme sa poznali. Prvé stretnutie mám pred očami stále. Bol si skvelý kamarát a ďakujem Ti za všetko," napísal na jeho profil na sociálnej sieti jeho kamarát Peter Krajčír.

Dostal Covid-19 v nemocnici?

Nakazený sa podľa našich informácií presunul do nemocnice v Petržalke na dialýzu, kam pravidelne dochádzal. Odtiaľ ho s Covidom presunuli na iné oddelenie, kde skonal v ranných hodinách. "Je to strašné, lebo len predvčerom zomrel hudobný skladateľ Andrej Turok. S Justinom boli veľkí kamaráti," dodal náš zdroj.

So svojou poslednou spomienkou na Justina Topolského sa s jeho fanúšikmi podelila aj fotografka Desana Dudášová. "Čo mám napísať? Ani sama neviem a už asi nemám síl. Sakra. Pred troma dňami sme spolu volali. Hovoril mi, že je v izolácii doma a že schytal ten Covid. Justin chodil na dialýzu a v nemocnici ho dostal," napísala Dudášová na sociálnu sieť.

FOTO Justina Topolského z minulého týždňa nájdete v GALÉRII

Podozrenie na koronavírus mal Justin už v júni tohto roka, kašľal a necítil sa dobre. Pre zdravotné problémy v minulosti skončil vtedy v ružinovskej nemocnici, kde mu opakovane robili testy. Našťastie, bol negatívny. "Som zdravý a šťastný," povedal vtedy.

Prečítajte si tiež: