Pri autonehode, ktorú mal v sobotu podvečer Boris Kollár v Bratislave, sa podľa oficiálnych informácií zranili štyria ľudia. Traja muži a jedna žena.  Jedným z nich bol predseda parlamentu. Rozsah zranení predsedu parlamentu stále nie je známy, podľa neoficiálnych správ si mal počas dopravnej nehody zlomiť krčný stavec.  Z Nemocnice svätého Michala v Bratislave ho medzitým previezli na Kramáre. Podľa informácií PLUS 7 DNÍ bola spolu s ním hospitalizovaná aj bývalá finalistka Miss Universe SR a dnes celebritná vizážistka Miroslava Fabušová. 

Prvé slová Kollárovej spoločníčky

Do služobného auta, v ktorom sa nachádzal aj Boris Kollár, malo na križovatke v Podunajských Biskupiciach vraziť iné auto. To údajne prešlo na červenú. Limuzína predsedu parlamentu sa dostala mimo vozovky a prerazila plot pri ceste. Ako sme sa dozvedeli, v služobnom vozidle sa v tom čase viezli okrem Kollára nielen jeho šofér a ochrankár. Spoločnosť šéfa Sme rodina si v tom čase užívala aj jedna žena. A tou nebol nikto iný ako známa bratislavská sexica, bývalá finalistka Miss Universe a vyhlásená bratislavská kráska Miroslava Fabušová.

FOTO sexbomby, s ktorou sedel Kollár v aute, nájdete v GALÉRII

"Som na JIS-ke. Ťažko teraz hovoriť, aké sú prognózy," potvrdila pre PLUS7DNÍ Fabušová, že po nehode skončila v nemocnici. Bývalá Miss, známa tiež ako bývala manželka hokejistu Petra Fabuša, mala ubolený hlas. K detailom nehody ani k tomu, prečo s Borisom Kollárom trávila sobotný čas, sa vyjadriť nechcela. "To nebudem komentovať," povedala nám.

Štyroch účastníkov dopravnej nehody, ktorým v sobotu podvečer pomáhali záchranári v Bratislave, potvrdila pre TASR hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová s tým, že jedného z účastníkov previezli do nemocnice s viacerými zraneniami, štvrtý účastník transport odmietol.

"Jedného z účastníkov transportovali do nemocnice s viacerými poraneniami celého tela, tzv. polytraumou. Počas prevozu bol pri vedomí a v stabilizovanom stave. Ďalší dvaja zranení, muž a žena, si poranili hlavu a hrudník a boli taktiež prevezení do nemocnice. Štvrtý účastník nehody transport do nemocničného zariadenia odmietol," priblížila Krčová.

FOTO sexbomby, s ktorou sedel Kollár v aute, nájdete v GALÉRII

Prečítajte si tiež: