Tip na článok
Na snimke Peter Sagan s manzelkou Katarinou prichadza na galavecer Sportovec roka 2016.

Šok počas Tour de France: Sagan chce rozvod! Čo to urobilo s jeho manželkou Katkou?

Absolútne nečakane a pred najťažšou etapou na Tour de France oznámil Peter Sagan (28), že sa rozchádza so svojou manželkou Katkou. Čo je za tým?

Galéria k článku (23 fotografií )
Všetci sa pýtali, kto je tá sexi blondínka? Fanúšikovia, ktorí stáli okolo tímového autobusu Bora-Hansgrohe sa nevedeli vynadívať. Za páskou, kde sa dostanú len jazdci a členovia tímu stála neznáma kráska. Tá čakala, kedy vyjde hviezdny Tourminátor von.
Manželia Saganovci sa tešia na prírastok do rodiny.
Saganovci budú za chvíľu traja.

Necelé tri roky po svadbe prichádza rozvod. Na sociálnej sieti Peter Sagan v stredu večer oznámil, že jeho manželstvo „po dlhom a dôkladnom rozhovore s Katkou" skončilo. Manželia sa rozchádzajú aj napriek tomu, že majú len deväťmesačného syna Marlona a začiatkom roka sa spoločne zúčastnili audiencie u pápeža Františka. Nielen preto sú fanúšikovia v šoku.

Počas doterajšieho vývoja Tour de France totiž nič nenasvedčovalo tomu, že by sa náš cyklistický fenomén trápil. „Nechápem, Peter vyzerá počas celej Tour šťastný a vyrovnaný, má obrovskú formu," napísal nám spolupracovník priamo z dejiska najslávnejších cyklistických pretekov na svete.

Môže za to táto žena?

Modelka Linda Odeh s Petrom na Tour de France 2018 v zóne, do ktorej sa nedostane len tak hocikto.
Modelka Linda Odeh s Petrom na Tour de France 2018 v zóne, do ktorej sa nedostane len tak hocikto.
INSTAGRAM

Len pred pár dňami sa v zóne, kam sa nedostane len tak hocikto, motala okolo Petra nemecká modelka a fyzioterapeutka Linda Odeh. Či tento moment urýchlil fakt, že sa náš najslávnejší cyklista poponáhľal so šokujúcim oznámením, zistíme zrejme čoskoro. Isté je, že jeho manželka Katarína Saganová začala byť od mája aktívnejšia na sociálnych sieťach. A podľa fotografií, ktoré sama zverejňuje, to vyzerá, že išla s hmotnosťou poriadne dole. Taká štíhla ako dnes nebola snáď ani počas finále Miss Universe SR 2007, kde súťažila s Máriou Troškovou či Luciou Senášiovou.

Takto vychudnuto dnes vyzerá manželka Petra Sagana.
Takto vychudnuto dnes vyzerá manželka Petra Sagana.
INSTAGRAM

Najdôležitejší je Marlon

Čo sa v domácnosti odohrávalo, sme sa dozvedeli až v stredu večer. "Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie," vysvetlil tourminátor na sociálnej sieti v anglickom jazyku. "Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marolona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej profesionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou cestou so vzájomným rešpektom. Naším spoločným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko pre to, aby sme mu poskytli starostlivé prostredie pre jeho výchovu a budeme oddanými a milujúcimi rodičmi, ktorých potrebuje."

Čo si myslíte o tom, že dnes manželstvá krachujú tak skoro po svadbe? Vyjadrite sa v diskusii pod článkom.

VIDEO Plus 7 Dní