Podľa informácií týždenníka PLUS 7 DNÍ by totiž Doležaj nemusel tak skoro vyjsť spoza mreží. Polícia má rozpracované ďalšie prípady týkajúce sa skupiny piťovcov a medzi obvinenými svieti meno Marianninho priateľa a otca jej dieťaťa Romana Doležaja.

Ďurianová navštevuje svojho partnera vo väzení
Ďurianová navštevuje svojho partnera vo väzení
Zdroj: Vlado Benko jr

Policajti ho v roku 2015 obvinili v kauze takzvanej fantómovej prepravy. Okrem Doležaja v tejto kauze figuruje viacero členov zločineckého gangu piťovcov. Spôsobenú škodu policajti vyčíslili na viac ako tristotisíc eur.

Čo mu hrozí?

„V súvislosti s Romanom D. vedie Národná kriminálna agentúra Prezídia Policajného zboru dve trestné konania. V jednom prípade ide o trestnú vec kvalifikovanú ako zločin podvodu, kde bolo vznesené obvinenie piatim osobám, pričom v súčasnosti je vec v prípravnom konaní, a preto nie je možné poskytnúť bližšie informácie. V druhom prípade ide o trestnú vec kvalifikovanú ako obzvlášť závažný zločin krádeže, kde bolo vznesené obvinenie celkovo siedmim osobám, pričom v súčasnosti je podaná obžaloba na Okresný súd Trnava,“ dozvedeli sme sa z polície.

Marianninho fešáka teda už v krátkom čase čaká proces, v ktorom mu hrozí až pätnásťročné väzenie. Aká silná je láska medzi niekdajšou markizáckou megahviezdou a členom mafiánskeho gangu, ukáže až čas.