Humanoid so silnou náklonnosťou k humoru, divadlu, ba priam až človeku ako takému - takto vzletne sa na oficiálnej stránke tituluje Juraj Šoko Tabaček (41). Zakaždým sa riadi starým známym „čo na srdci, to na jazyku“, jedinou trinástou komnatou zabávača sa tak dá nazvať „iba“ celé jeho súkromie. S manželkou Klaudiou (41) sa v roku 2019 v tichosti rozviedli a podelili si majetky. Herec, moderátor a standupista zanechal bývalej byt na žilinskom sídlisku. Sám si nechal chalupu v Makove, ale podľa privátnych záberov, ktoré odvtedy zverejňuje, prebýva aj v bratislavskom podnájme. Najnovšie tajomný Šoko ukázal, že už možno nie je sám. Aby nebola nuda, totožnosť novej dámy po svojom boku zakryl animáciou so srdiečkami.

Vymenil ju za Landla

Tabaček je otcom desaťročného Jakubka a šesťročnej Adelky, aj preto do poslednej chvíle dúfal, že sa mu manželstvo podarí zachrániť. „Riešime to. Azda to nebude také horúce. Sme v oveľa lepšej fáze ako nedávno. Darí sa nám vzťah dať dokopy. Posúvame sa niekam, sme práve v zmierovacom procese a rozvod nebude asi finálny,“ povedal nám ešte pred tromi rokmi. No pani Tabačková si manželstvo zjavne predstavovala inak. Keď­že s niekoľkými titulmi pred a za menom je vyhľadávanou psychologičkou, v nedávnom rozhovore vysvetľovala, ako by malo nažívanie dvoch partnerov vyzerať. „Dieťa je živým prejavom všetkého krásneho, čo bolo a je medzi jeho rodičmi. Patrí teda na druhé miesto. Na prvom mieste by mala mať žena muža. On prišiel pred dieťaťom. A platí to i naopak,“ povedala Klaudia pre portal celostnimedicina.cz. V jej prípade pravdepodobne zohrala úlohu aj pracovná vyťaženosť partnera. Kým manželka žila s deťmi v Žiline, manžel trávil veľa času na cestách.

FOTO Šokovej neznámej v GALÉRII >>>

Zdalo sa, že po krachu manželstva sa komik oddal práci naplno. Najčastejšie zverejňuje fotografie s kolegami - Matejom Landlom, Mariánom Čekovským či inými standupistami. Voľný čas má však zjavne vyhradený pre krajšiu spoločnosť. Trávi ho so „srdcovou“ dámou, ktorú cez leto nevzal do žiadnej exotiky. Miesto toho ju zapriahol do paddleboardovania v rekreačnom areáli neďaleko Galanty. „Na Čiernej Vode ako v Čiernej Hore,“ uťahoval si pred pár dňami pred fanúšikmi a priložil selfie s neznámou. Emotikony, ktorými kamufloval identitu vyšportovanej dámy v plavkách, nevyzerali ako súčasť jedného z jeho fórov. Snažili sme sa u zabávača zistiť, komu virtuálne srdcia posiela, no obrnil sa hradbou mlčania.