Tip na článok
Radí im: Kusalík sa móde venuje už roky.

Šokujúca premena osobného štylistu Dominiky Cibulkovej. Kedysi na ňom švy praskali

Z nenápadného chlapca sa stal osobný módny poradca pre mnohé slovenské celebrity. Vyberá im šaty na večierky alebo im chodí nakupovať do zahraničia. Okrem práce sa štylista Andrej Kusalík úspešne popasoval aj s nadbytočnými kilogramami.

Galéria k článku (8 fotografií )
Fotenie: Sexi bielizeň.
Pred rokmi: Andrej Kusalík na začiatku svojej kariéry.
Osobný štylista: Andrej Kusalík Moniku Babišovú nielen občas oblečie, ale chodí s ňou aj do spoločnosti.

Svoj šatník do rúk Andreja Kusalíka zverila naša úspešná tenistka Dominika Cibulková. Náhodne ho pred rokmi oslovila, či by jej nepomohol s oblečením. Z náhodnej spolupráce sa ihneď stalo kamarátstvo a dlhoročná, úspešná spolupráca. Svojho osobného módneho guru tenistka berie aj na dovolenky, ale neraz sa išiel pozrieť aj na jej výkony na kurte. Okrem kamaráta sa z neho stal aj jej veľký fanúšik.

Iný muž: Na svojom výzore osobný štylista zapracoval. Dnes by ste ho nespoznali.
Iný muž: Na svojom výzore osobný štylista zapracoval. Dnes by ste ho nespoznali.
Archív

Móda známeho štylistu bavila vždy a postupom času jeho rady začali vyhľadávať mnohé ženy zo šoubiznisu. Už roky spolupracuje aj s moderátorkou Erikou Judínyovou, ktorú oblieka pred kamery jej spoločenskej relácie Smotánka. S Kusalíkom chodí pravidelne do Viedne, kde jej vždy pomôže s výberom vecí aj do súkromného šatníka. Dokonca jej vie nakúpiť aj bez toho, aby si veci skúšala. Takto bol vyberať zásnubný prsteň so Štefanom Skrúcaným. Aby Judínyovej trafil správnu veľkosť šperku, zobral so sebou najväčšieho odborníka na moderátorkine veľkosti.

Schudnutý: Zapracoval na svojej vizáži.
Schudnutý: Zapracoval na svojej vizáži.
EMIL VAŠKO
VIDEO Plus 7 Dní