Pod lampou je najväčšia tma. Moderátorku Luciu Barmošovú (40) aj tento týždeň vídavame v televíznom štúdiu, odkiaľ vysiela hlavné správy do celej krajiny. Napriek tomu, že je večer čo večer na očiach verejnosti, dokázala udržať veľké tajomstvo. Viaceré zdroje PLUS 7 DNÍ potvrdili, že viacnásobná držiteľka cien popularity OTO je v požehnanom stave. „Mala by byť už v šiestom mesiaci tehotenstva,“ dozvedeli sme sa z Luciinho okolia.

FOTO tehotnej Lucie Barmošovej v GALÉRII

Na televíznej obrazovke pôsobí ako obvykle, no nie celkom. Plnšie líca aj dekolt, voľnejší kostým než v minulosti a pred bruchom šibrinkuje rukami. Keď sme známu blondínu stretli pred jojkárskymi štúdiami, na sebe mala prehodený kabát a rukami si zakaždým zakrývala brucho. Po chodbách televízie pritom kolujú zaručené informácie, že je v očakávaní. Keď sme Luciu Barmošovú oslovili, nič neskrývala. „Áno, som tehotná,“ priznala pre PLUS 7 DNÍ. „S partnerom sa na naše prvé bábätko veľmi tešíme. Nechali sme tomu voľný priebeh a sme vďační, že sa nám pošťastilo. Musím si zaklopať, nemala som žiadne nevoľnosti a cítim sa dobre.“

Otec neznámy?

Materstvo Lucia Barmošová dlhé roky odkladala. Hoci sa vydala ako pomerné mladé žieňa, manželstvo s futbalistom Pavlom Barmošom nevydržalo. Rozdelili ich vraj ambície, chod domácnosti bol na Lucii a časom sa odcudzili. O nejaký čas už tvorila pár so šviháckym podnikateľom Martinom Durasom. Schádzali sa a rozchádzali, až si napokon dali definitívne zbohom. Neskôr žila Barmošová v jednej domácnosti s priateľom Ladislavom, ktorého pred verejnosťou tri roky skrývala a v tichosti sa cez pandémiu aj rozišli.

Aktuálne FOTO Lucie Barmošovej v GALÉRII

Odvtedy sme vnímali Luciu Barmošovú ako single ženu. V obci Kvetoslavov, vzdialenej asi polhodiny cesty autom od Bratislavy, si pred necelým rokom kúpila nový rodinný dom za asi 300-tisíc eur. Vila je podľa katastrálneho výpisu písaná len na jej meno. Na sociálnych sieťach medzičasom úplne stíchla, za posledný rok pridala iba jednu fotografiu z výletu do prírody - bez toho, aby ukázala fanúšikom seba či aktuálneho partnera. Jeho identita preto zostáva záhadou.

Prečítajte si tiež: