Prvý marcový víkend sa bratia Malachovskí s partnerkami vybrali na slovenské špeciality do vychytenej bratislavskej reštaurácie. Zamilovaný Sväťo okrem družky vzal so sebou Tea, syna, ktorého má z manželstva so skladateľkou Ľubicou Čekovskou (42). Napriek vzťahovým ťahaniciam a špekuláciám o bratských šarvátkach si hviezdna rodina užila idylickú nedeľu ako z katalógu.

„Vzorová“ família

Sväťo Malachovský s bratom, operným spevákom Martinom (50), vtipkujú, kým čakajú na čašníka. Do debaty sa zapájajú aj ich nežné polovičky - Sväťova Petra a Martinova moderátorská veteránka Iveta (52). Ani jedna nevarila cez víkend doma, s príbuznými dali prednosť reštaurácii na bratislavskej Kolibe, kde hlavný chod zaklincovali sladkým dezertom. Fámy o tom, že hviezdni bratia si kvôli Sväťovej mladučkej frajerke nevedia prísť na meno, družným správaním zmietli zo stola. Ešte na januárovom Plese v opere sa podľa svedkov spolu príliš nezabávali a nesedeli ani pri jednom stole.

Po svároch ani stopy: Bratia Malachovskí si vyrazili na spoločný obed so svojimi polovičkami.
Po svároch ani stopy: Bratia Malachovskí si vyrazili na spoločný obed so svojimi polovičkami.
Zdroj: Emil Čierny

Komik Sväťo Malachovský má za sebou turbulentné obdobie. Zbavil sa pivného brucha a vymenil životnú partnerku. Vzťah s Petrou Molnárovou sa prevalil v roku 2016. Ďalší vývoj naznačil, že nepôjde len o krátky mimomanželský pomer. Ešte pred koncom roka Sväťo stihol expresný rozvod a koncom minuloročného júla mu Petra porodila syna Tima. Zaujímavé je, že herečka „zosynchronizovala“ tehotenstvo so svojou dvojičkou Luciou, ktorá čakala prírastok do rodiny s hudobníkom Michalom Bugalom.

Hoci Sväťo sa o svojej exmanželke aj novej družke vyjadruje v médiách pochvalne, prototypom ideálneho chlapa je skôr jeho starší brat Martin. Na rozdiel od zabávača nezavesil operný spev na klinec a palicu nezlomil ani nad svojím manželstvom. S Ivetou Malachovskou žijú v usporiadanom zväzku už takmer dvadsaťpäť rokov. Majú dcéru Kristínu (23), ktorá žije a študuje v Nemecku.