Česká speváčka s poľskými koreňmi Ewa Farna začala svoju kariéru v podstate ako dievčatko, mala len trinásť rokov, a tomu zodpovedal aj jej zjav. A hoci speváčka vyniká úžasným hlasom, keď začala dospievať, jej telo sa začalo meniť a z dievčaťa sa stávala žena, mnohí viac než jej spev riešili jej postavu.

Ewa má pekné črty tváre a sekne jej to vždy, či je aktuálne v štíhla alebo má skôr bujnejšie tvary. So svojimi kyprejšími tvarmi sa vysporadúvala po svojom, niekedy zajedaním stresu z častej kritiky, neskôr naspievala pieseň Mám boky jako skříň.

Prístup k svojmu telu zmenila Ewa po pôrode syna Artura. Po tomto zážitku začala byť svojmu telu vďačná za to, čo dokázalo. Prestala sa týrať diétami, viac si začala všímať, čo jej robí dobre a čo nie. Výsledky takejto zmeny prístupu k sebe samej sa ukázali pomerne rýchlo.

 

Aha, ako teraz vyzerá Ewa Farna! Budete len krútiť hlavou  >>

 

Ewa sa nedávno pochválila novými fotkami a všetkým padla sánka z toho, ako vyzerá. Okrem toho, že speváčka na nových fotkách vyzerá šťastne a spokojne, predviedla aj osí pás, ale... Veď pozrite v GALÉRII, ako teraz vyzerá!