Váži si ho a je pre ňu veľmi dôležitý. Reč je o bratovi českej legendy Lucie Bílej (56). Speváčka tak svojim fanúšikom predstavila ďalšieho významného človek v jej živote.

"Jedno z najväčších šťastí v mojom živote je môj brat Karol. Od malička ma chráni, stojí za mnou v dobrom aj zlom a ja by som zase urobila všetko na svete pre neho," napísala dojatá speváčka, ktorá však toto vyznanie nepísala len tak pre nič za nič. "Dnes má 60-te narodeniny. Všetko najlepšie braček môj… si ten naj na svete," dodala v krásnom odkaze pre milovaného súrodenca.

Foto Lucie a jej brata nájdete v GALÉRII

Fanúšikom tak dala najavo, že ju nechráni len jej partner Radek FIlipi (39), s ktorým na konci minulého roka oslávili pekné výročie vzťahu. "Máme výročie. Je to sedem rokov, čo som na obnovenej premiére Carmen utiekla pred davmi fanúšikov a ukryla sa za najvyššieho chlapa. Som šťastná. Keby som vedela, že raz budem s niekým takto šťastná, tak sa nebudem tak báť budúcnosti," povedala českému webu Super.cz a zároveň priznala, že sa do ďalšieho manželstva nehrnie. "Ja by som sa nikam neponáhľala, sme spolu len sedem rokov. Nič by som nemenila. Je to krásne tak, ako to je. Ja by som ten osud nepokúšala," dodala česká slávica, ktorá má za sebou manželstvá so Stanislavom Penkom a Václavom Noidom Bártom.