Tip na článok
Marcella Molnárová: Mala na natáčaní zvláštnu skúsenosť.

Speváčka Marcela Molnárová: Celý čas som si pestovala hada na prsiach!

Natáčanie nového videoklipu bolo plné bizarných zážitkov. Zvieraťu sa musela speváčka prihovoriť, až potom začalo spolupracovať.

Galéria k článku (8 fotografií )
Párty zoskupenia Československý lev: Po ukončení stolnotenisového turnaja členov v Bratislave. Na snímke Marcela Molnárová.
Módna prehliadka návrhára Borisa Hanečku: V luxusnom skrášľovacom centre v Bratislave. Na snímke Marcela Molnárová.
Módna prehliadka: Pod záštitou Eurovea Fashion Forward 2018 v Sklade č.7 na nábreží Dunaja. Na snímke Marcela Molnárová.

Jej nová pesnička je odrazom dnešnej doby. Vykreslila v nej zlých ľudí, ktorí sú ako zmije. Dokážu preplávať všetkým. Preto si ako symboliku na natáčanie zobrala pytóna. Tomu sa však nechcelo príliš spolupracovať. „Bolo to s ním veľmi komplikované. Točiť nechcel. Už to vyzeralo, že to necháme tak, lebo ma stále sťahoval. Mala som strnulý výraz,“ posťažovala sa speváčka.

Cítil to

Na milé slovo vraj ale začal poslúchať: „Aj keď sú hady hluché, asi mi rozumel.Ospravedlnila som sa, že prepáč, môj milý had, ale musíme skončiť. Zrazu prestal syčať a dalo sa s ním pracovať.“ Sedemdesiat kilového tvora jej požičala kamarátka, ktorá s ním vystupuje. Nakoniec sa zviera so speváčkou tak zžilo, že jej na hrudi zaspal.

Akčné natáčanie: Mala s hadom čo robiť.
Akčné natáčanie: Mala s hadom čo robiť.
Archív
VIDEO Plus 7 Dní