Tip na článok
V Chorvátska: Spevák Robo Papp s novou milenkou.

Spevák Robo Papp na dovolenke pri mori: Ukázal novú frajerku aj svaly!

Sú spolu ešte len niekoľko mesiacov, ale mladú blondínku už umelec zobral na dovolenku. Pri mori cvičí spevák jogu a boxuje

Galéria k článku (10 fotografií )
Had: Spevák si podľa vlastných slov na pytóna chvíľu zvykal.
S Darou: So speváčkou sa odfotil aj Robo Papp.
Dcéra: Malá Isabella je z domáceho maznáčika nadšená.

Robo Papp (36) tvoril pár s Evou Lučeničovou dlhých pätnásť rokov. Z ich vzťahu vzišla dcéra Isabella a mnohí ich považovali za dokonalú rodinku. Skutočnosť však bola, žiaľ, iná a Robo s Evou potvrdili svoj rozchod v septembri 2015.

S bývalou manželkou: S Evou Lučeničovou má dcéru Isabellu.
S bývalou manželkou: S Evou Lučeničovou má dcéru Isabellu.
Archív

Po rozvode si našiel manažérku Nicol, s ktorou to ale tiež nebolo to pravé. Odvtedy mal spevák vraj niekoľko krátkodobých vzťahov, ale ani jeden mu nevyšiel. Teraz sa, zdá sa, blýska spevákovi na lepšie časy s mladou Veronikou: „Zoznámil nás môj najlepší kamarát na svojej lodi na Dunaji, na ktorej trávim celé leto. Sme spolu len pár týždňov, je to veľmi čerstvé.“
V Chorvátsku prežíva aktuálne Robo Papp krásne obdobie. S kamarátmi si užíva more a vychutnáva tamojšie pokrmy. Spoločnosť mu robí mladá Veronika. Tieto dni na dovolenke sú pre neho určite príjemnejšie ako tie, čo zažil pred mesiacom. V Chorvátsku bol totiž so svojou dcérou Isabellou, ktorá prišla k nepríjemnému úrazu. V mori ju agresívne popŕhlila medúza, napuchlo jej celé koleno a museli s ňou ísť do nemocnice.

Na lodi: Dovolenku si s novou ženou po boku spevák užíva.
Na lodi: Dovolenku si s novou ženou po boku spevák užíva.
Archív

K moru sa tentokrát vybral spevák nie oddychovať, ale počas dňa aj športoval. Do parády si ho zobrala cvičiteľka jogy Monika Pálová. Mladému spevákovi to vraj išlo hneď na prvom tréningu a pózy strúhal jedna radosť.

Maká na sebe: S cvičiteľkou Monikou sa venoval jóge.
Maká na sebe: S cvičiteľkou Monikou sa venoval jóge.
Internet
VIDEO Plus 7 Dní