Posunuli sa na ďalšiu úroveň? Podnikateľ Milan Mečiar (49), ktorý je verejnosti známy ako synovec expremiéra Vladimíra Mečiara (79) či bývalý manžel moderátorky Martiny Mečiarovej, sa nedávno druhýkrát rozviedol, ale na ženy nezanevrel. Reportér PLUS 7 DNÍ ho v lete v hoteli v Trenčianskych Tepliciach prichytil na rande s bývalou riaditeľkou Miss Luciou Hablovičovou (42). Hoci sa zo vzťahu Mečiar vykrúcal, k brunetke má čoraz bližšie. Už netrávi dni a noci iba vo svojom dome v obci Repište, ale ťahá ho to do Bratislavy.

Predstavil ju rodine

Keď v polovici augusta oslavovala dcéra Vladimíra Mečiara Magdaléna 43. narodeniny, málokto tušil, že na párty v hoteli v Trenčianskych Tepliciach sa rodí nový vzťah. Medzi hosťami bola jej blízka rodina na čele s bratrancom Milanom, ale aj modelka Lucia Hablovičová so synom Theom. „Magdu aj celú rodinu poznám dávno. Bratislava nie je veľká a kedysi som robila Smotánku, spoznala som sa vtedy s kadekým,“ vysvetľovala nám, ako sa na párty dostala. Hablovičová v tom čase trávila celý týždeň v Trenčíne, kde Theo trénoval hokej. Rovnako ako Magdin syn Juraj či Milanov syn Šimon. Pravý dôvod, prečo sa na párty objavila, sa však snažila vtedy utajiť. „Je to ešte iba v začiatkoch, tak uvidíme, čo z toho bude,“ priznala nášmu reportérovi. Po oslave sa dvojica odmlčala a zdalo sa, že ich randeniu je koniec.

Prespal v Bratislave

Hoci to vyzeralo, že nový vzťah sa skončil skôr, než sa začal, reportérovi PLUS 7 DNÍ sa pred pár dňami podarilo Milana pristihnúť v Bratislave. Na známej ulici neďaleko trhoviska Miletičova, kde vlastní byt bývala riaditeľka Miss, parkovali dve povedomé autá - biele Volvo patriace Hablovičovej a čierny Ran­ge Rover, na ktorom jazdí Mečiar. Ráno o štvrť na osem z vchodu vybehla Lucia, športovo nahodená s rúškom na tvári. Kúpila v pekárni čerstvé rožky a vrátila sa domov.

Následne išla do obchodu po jedlo pre psy a opäť sa stratila vo vchode paneláka, kde býva. Po polhodine z tých istých dverí vyšiel na prekvapenie Milan Mečiar, v ruke držal veľkú čiernu cestovnú tašku. Nastúpil do čierneho Range Roveru a odfrčal preč. Pohľad na jeho batožinu naznačoval, že u Lucie mohol stráviť viac ako noc. O necelých desať minút vyšla z domu opäť Lucia, tentoraz aj so synom, ktorý na chrbte niesol svoju školskú tašku, nasadli do bieleho auta a stratili sa v uliciach Bratislavy.

FOTO V GALÉRII

Mečiara sme oslovili s otázkou, či s Luciou tvoria pár. Na našu správu, ktorú si prečítal, nereagoval. Brunetka nám už predtým nedvíhala telefón ani neodpovedala na esemesky.

Prečítajte si tiež: