Denis Lacho (28) účinkoval v naozaj silnom ročníku SuperStar 2009, takmer všetci finalisti ostali dodnes v povedomí, stačí spomenúť Martina Chodúra, Moniku Bagárovú, Mira Šmajdu, Markétu Konvičkovú, Dominiku Starú, Thomasa Puskailera, Jana Bendiga či Bena Cristovaa. Denis patril k najmladším účastníkom súťaže, mal vtedy len pätnásť rokov. Dnes je z neho už ženáč a pár dní aj hrdý tatko prvorodeného syna.

Aj keď Denis počas SuperStar aj po nej patril možno k tým menej nápadným spevákom, hudbe sa stále venuje. „Od Superstar mám stabilnú kapelu, s ktorou hrávame eventy, klubové koncerty a festivaly," povedal pred časom. Známy je napríklad aj jeho duet s kolegyňou zo SuperStar Monikou Bagárovou. Jeho najnovším projektom je štúdiová Live Session, v ktorej ukázal, kam sa za roky od SuperStar hudobne a spevácky posunul.

Teraz však Denis popri hudbe rieši iné veľmi príjemné záležitosti. Je to len pár dní, čo si z pôrodnice odniesol domov svojho prvorodeného syna. Hrdý tatko k jeho fotke na sociálnej sieti napísal tieto slová: "Lucas 16.8.2022. Bože, ďakujem ti! Syn môj, chcem, aby si vedel, že máš tu najstatočnejšiu a najúžasnejšiu mamku!," vystrúhal poklonu aj svojej manželke Nele.

Tak dnes vyzerá Denis Lacho zo SuperStar a to je jeho syn, FOTO!

S gratuláciami sa hneď vrece roztrhlo, medzi prvými mu k narodeniu syna zablahoželali kolegyne zo SuperSar Monika Bagárová a Markéta Konvičková, pridala sa aj Natalia Hatalová a herečka Karin Haydu. A jeho žena Nela k Fotke Denisa so synom pripísala: „Moji chlapi.“ Šťastná Denisova mama mu napísala výstižné: „Hrdý tatinko.“ Nuž, blahoželáme!