Je to už päť rokov, čo Sisa Lelkes Sklovska vyrobila na Plese v opere škandál. Patrila k pravidelným hosťom, no v roku 2015 sa jej zábava vymkla spod kontroly. Počas vystúpenia hlavného hosťa Ricka Astleyho mala tak dobrú náladu, že v plesovej eufórii vyšla na pódium, spevákovi vytrhla z ruky mikrofón a začala spievať. Niektorí nad jej umeleckým temperamentom mávli rukou. Iní však hovorili o hrubom porušení protokolu. V každom prípade, odvtedy sa speváčka na prestížnom plese neukázala.

Sisine šialené plesové kreácie v GALÉRII

Zarobila tisícky eur!

Červený koberec pred Slovenským národným divadlom vymenila Sisa Lelkes Sklovska posledné roky za "obyčajné plesy" mimo Bratislavy. Vlani vo Veľkej Lomnici, v známej milionárskej štvrti, v žiarivej striebornej róbe spievala a jej manžel Juraj tancoval s ostatnými hosťami. Ani jeden nevyzeral, že by im historické priestory divadla chýbali.

"Práve sme otvorili plesovú sezónu vo Veľkej Lomnici, kde som dospievala na Plese medikov. A teraz ideme do Žiliny, kde ma naozaj čaká celá Žilina - spolužiaci, priatelia, rodina. Takže vás všetkých pozdravujeme do Bratislavy," priznala nám pred rokom speváčka so šírokým úsmevom.

V skutočnosti sa Sisa nepresúvala do rodného mesta z nostalgie. Z jedného kšeftu sa totiž ponáhľala na ďalší. Dve vystúpenia počas jedného dlhého večera sa určite odrazili aj na jej peňaženke. A keďže poznáme honoráre našich umelcov, odhadujeme, že speváčka si mohla za noc, počas ktorej iní plesali v Slovenskom národnom divadle, zarobiť asi 5-tisíc eur. Ako to počas vystúpenia vo Veľkej Lomnici vyzeralo, môžete vidieť vo videu dole.

Ak si chcete zaspomínať, ako Lelkesovci ovládli vždy každý ples, klinite na GALÉRIU

Prečítajte si tiež: