Sú to už štyri roky, čo Sisa Lelkes Sklovska vyrobila na Plese v opere škandál. Patrila k pravidelným hosťom, no v roku 2015 sa jej zábava vymkla spod kontroly. Počas vystúpenia hlavného hosťa Ricka Astleyho mala tak dobrú náladu, že v plesovej eufórii vyšla na pódium, spevákovi vytrhla z ruky mikrofón a začala spievať. Niektorí nad jej umeleckým temperamentom mávli rukou. Iní však hovorili o hrubom porušení protokolu. V každom prípade, odvtedy sa speváčka na prestížnom plese neukázala.

Zarobila tisícky eur!

Červený koberec pred Slovenským národným divadlom vymenila Sisa Lelkes Sklovska v sobotu večer za "obyčajný ples" vo vychytenom stredisku. Zatiaľ čo vo Veľkej Lomnici, v známej milionárskej štvrti, v žiarivej striebornej róbe spievala, jej manžel Juraj tancoval s ostatnými hosťami. Ani jeden nevyzeral, že by im historické priestory divadla chýbali. "Práve sme otvorili plesovú sezónu vo Veľkej Lomnici, kde som dospievala na Plese medikov. A teraz ideme do Žiliny, kde ma naozaj čaká celá Žilina - spolužiaci, priatelia, rodina. Takže vás všetkých pozdravujeme do Bratislavy," priznala nám v sobotu v noci speváčka so šírokým úsmevom. A čo nasledovalo, pozrite si vo videu dole.

V skutočnosti sa Sisa nepresúvala do rodného mesta z nostalgie. Z jedného kšeftu sa totiž ponáhľala na ďalší. Dve vystúpenia počas jedného dlhého večera sa určite odrazili aj na jej peňaženke. A keďže poznáme honoráre našich umelcov, odhadujeme, že speváčka si mohla za noc, počas ktorej iní plesali v Slovenskom národnom divadle, zarobiť asi 5-tisíc eur. Ako to počas vystúpenia vo Veľkej Lomnici vyzeralo, môžete vidieť vo videu dole.

Ak si chcete zaspomínať, ako Lelkesovci ovládli vždy každý ples, klinite na fotogalériu.