Burešová sa preslávila najprv účinkovaním v šou Česko Slovensko má talent. Neskôr sa viac venovala herectvu a zaujala hlavnými úlohami v seriáloch ZOO a Slunečná. Teraz sa však vracia späť na hudobné pódiá a pred sebou má dokonca prvé turné. Eva tour začína v máji v Prahe a podľa speváčky je to splnenie jej detského sna.

„K hudbe som sa vrátila len pred troma rokmi a som veľmi vďačná za to, že už som schopná takto vypredať kluby, kulturáky a sály. Pri mojom prvom turné som to vôbec nečakala,“ Burešová úprimne priznala v rozhovore pre CNN Prima News.

Pred začiatkom koncertovania však musela vyriešiť jednu nepríjemnosť. Do jej tímu pribudol ďalší dôležitý spolupracovník, ktorého by ste hľadali najmä u zahraničných hviezd. „Mám maskérku, ktorá ma nalíči, urobí mi vlasy, stylistku, manažérku. Dokonca i bodyguarda a PR manažéra, to je niečo neuveriteľné,“ vymenovala zoznam ľudí, ktorí sa budú o ňu starať počas celého turné.

Informácie o zamestnaní vlastného ochrankára neskôr pre Blesk.cz potvrdil Josef Ducký, ktorý má na starosti Burešovej PR aktivity. „Fanúšikovia Evu milujú a občas sa k nej správajú veľmi familiárne. Majú dojem, že ju poznajú z televízie a občas sa k nej snažia dostať čo najbližšie alebo sa jej dotknúť,“ vysvetlil hlavný dôvod ich rozhodnutia.

FOTO Evy Burešovej nájdete v GALÉRII

Burešová mala po niektorých stretnutiach so svojimi priaznivcami obavy najmä o svojich dvoch mladých synov. Bodyguard bude mať preto na starosti aj ochranu jej drobcov. Fanúšikovia talentovanej herečky musia pochopiť hranice Evinho súkromia a nemôžu ju naďalej obmedzovať. Ochrankár bude mať okrem toho ešte jednu povinnosť navyše. Počas turné jej bude robiť zároveň aj osobného šoféra.