Rozprávke je koniec. Vicemiss Slovensko 2003 Simona Brnová Slobodníková (36) sa pred viac ako rokom rozviedla s bohatým podnikateľom Andrejom Brnom (40), ktorý roky pôsobil aj ako honorárny konzul Ugandskej republiky na Slovensku. Na jar tohto roka nám už priznala, že jej srdce získal muž, ktorý predtým sedem rokov randil s jedinou dcérou veľkopodnikateľa Jozefa Majského Evou - fitnestréner Jany Landl (36). So Simonou pôsobili, že sú do seba bezhlavo zamilovaní, no ako čas ukázal, nebolo to zrejme úplne tak.

Záchrana na chvíľu

S exmanželom Andrejom Brnom, ktorý v minulosti podnikal aj s odsúdeným Ladislavom Bašternákom či mal opletačky s mužmi zákona, má známa fanúšička módy synov Adama (10) a Mathiasa (6). Rok po rozvode sa zdalo, že napriek koronakríze a lockdownu opäť na­šla spriaznenú dušu. Zamilovala sa do Janyho Landla, ktorý ešte vlani vítal nový rok na Štrbskom Plese s Evou Majskou. „Som zadaný, ale je to čerstvé. So Simčou sme spolu necelý mesiac,“ priznal fitnestréner v apríli pre PLUS 7 DNÍ. A vraj nešlo o lásku na prvý pohľad. „Myslím si, že Simona ma v určitom okamihu zachránila. Dodnes nezabudnem na vetu, ktorú mi povedala: Ty sa ma len drž a ja ti ukážem, čo je to svet,“ spomínal na slová, ktoré ho vraj úplne dostali. Nie na dlho. Pred pár dňami práve Landl poeticky oznámil, že životom opäť kráča sám.

Držia bobríka mlčania

Športovec si rozumel aj s Brnovej dvoma synmi a rozbiehal s ňou pracovný projekt, napriek tomu po polroku prišiel rozchod. „Láska je ako voda, pokojná ako jazero, dynamická ako rieka, divoká ako vodopád alebo nespútaná ako oceán. Láska dvoch ľudí je ako dve rieky, ktoré sa vlievajú do jednej. V jeden moment sa spoja a tečú spolu. Ak majú šťastie, spoločná rieka sa vleje do mora, kde prídu nové dobrodružstvá, a neskôr do oceánu, kde vytvoria nekonečnú lásku. No občas sa stáva, že sa rieka opäť rozdvojí a láska dvoch ľudí sa rozdelí,“ básnil Jany Landl na Insta­grame pred pár dňami, aby verejnosti oznámil krach relatívne čerstvého vzťahu. „Nie sú na to dôvody, ale je to tak. Ďakujem za spoločnú cestu, Simonka, ďakujem za každú jednu chvíľu. Neskončili sme síce v oceáne, ale naša rieka bola nádherná a za to som vďačný,“ dodal veľkodušne.

Dvojica nie je spolu podľa našich informácií dlhšie, spoločnú fotografiu nezverejnili už od začiatku leta. No keď sme sa s Janym spojili, do reči mu stále nebolo. „Prepáčte, teraz nemôžem,“ odvetil. K rozchodu sa nechcela vyjadriť ani Simona, na naše otázky iba stroho odpísala: „Prepáčte, ale nebudem sa k tomu vyjadrovať, ďakujem za pochopenie.“ Po oficiálnej reakcii sme pátrali márne aj na Brnovej profile na sociálnej sieti. Zrazu totiž z internetového priestoru zmizol. Či z jej strany išlo o úmysel a potrebovala na chvíľu pokoj, alebo sa stala iba chyba, nevedno.