Speváčka Barbora Balúchová (31), ktorá má s politikom Borisom Kollárom (54) syna Alexandra Jána (2), pred pár dňami okúsila to, čo by žiadna slobodná matka nechcela zažiť ani v najhoršom sne. Z paneláku, kde býva sama so synom, sa strieľalo. Páchateľa hľadali aj pomocou čudného a zároveň šokujúceho listu, ktorý hodil niekto všetkým obyvateľom bytovky do schránky.

Má ísť o dvoch mladíkov, ktorí mali strieľať z airsoftovej zbrane na náhodných ľudí na ulici. „Ak si strelec , prihlás sa na polícii na Dlhých Dieloch, kde tento trestný čin vyšetrujú, bude to pre teba lepšie. Susedia, máte medzi sebou strelca, ktorý z tohto domu strieľa z airsoftovej zbrane po náhodných chodcoch. Sú to dvaja holohlaví mladíci, ktorí nabudúce môžu strieľať aj po Vás, alebo Vašich deťoch!“stálo na papieri. A Barbora k tomu šokovane napísala: „Skoro ma pri schránke vystrelo.“ Niet sa čo čudovať, takéto správy by vystrašili každého. 

„Ten lístok bol už len také doťuknutie. Mňa vystrašili ráno o siedmej policajti, ťažkoodenci v čiernom, ktorí mi oznámili, že z nášho paneláku sa strieľalo po ľuďoch na zastávke. Ja som bola v šoku, aj keď som si najskôr myslela, že deti strieľali," priznala nám speváčka a pokračovala ďalej: „Nie je to nič príjemné. Odkedy sa to stalo, chodím iba cez garáž autom, pri vynášaní smetí sa cítim dosť zvláštne a mám obavy,“ dodala Balúchová. Snáď páchateľov čoskoro chytia a obyvatelia, spolu s ex superstáristkou, sa budú cítiť opäť bezpečne. 

Fotografie nájdete v našej GALÉRII>>