Za mladistvý vzhľad vďačí aj estetickým zákrokom, ktorými sa však nijak netají. Neprajníci si ale často nevedia zahryznúť do jazyka a tak sa o sebe herečka môže dopočuť či dočítať, že ,,to s tými zákrokmi už preháňa" a podobne. 

Fóry na internete sú niekedy už poriadne nemiestne. Hoci Studenková hovorí, že často ostáva nad vecou, aj jej pohár trpezlivosti dokáže pretiecť. Herečka najnovšie priznala, že tento typ nenávisti ju zraňuje.

Poznámky ako „chcela stará mladou byť“ alebo „kam sa hrabe vo svojom veku“ jej ubližujú. "To znamená, že dnes už nemám právo na nič? A nemám právo žiť? Takéto poznámky ma dosť zraňujú, lebo najväčšou spravodlivosťou prírody je, že všetci starneme,“ prezradila pre joj.sk Studenková.

FOTO ako sa Studenková rokmi menila aj zábery z estetických procedúr nájdete v GALÉRII.

Len nedávno známa klinika, ktorej sa pravidelne zveruje do rúk, prezradila čo-to z herečkinho receptu na svieži výzor. "Zdena nedá dopustiť na kombináciu ošetrení lasera a kyseliny hyalurónovej, plazmy či botulotoxínu. Kombo ošetrení zameraných na omladenie a revitalizáciu pokožky prináša žiadaný efekt a pleť sa jej krásne odvďačila,“ stojí v príspevku kliniky.