Čierny víkend. Tak by ho asi nazvala speváčka Mamaba Šarközyová (30) s partnerom Tonym Poruchom (30). Do ich novostavby sa vlámal zlodej.

Od začiatku ako sú spolu vedeli, že ak v ich vzťahu bude všetko klapať, chcú raz bývať v dome. Chcú ujsť od ruchu veľkomesta a postaviť si dom v jeho blízkosti. Keď sa im narodil syn Manolo, pustili sa do projektu. To však netušili, koľko problémov príde s jednou stavbou.

Cez víkend, keď prišli pozrieť novostavbu, neverili vlastným očiam. V dome sa nenachádza momentálne žiadne vybavenie, okrem toho, ktoré je potrebné na fungovanie stavby. Zdá sa, že ani to nie je v bezpečí. Pár našiel na dome vylomený zámok, ktorého fotografiu uverejnila speváčka aj na Instagrame. Ku nej napísala: „Sranda je, že sme vedľa seba tri rovnaké, neobývané domy - ale vykradli len náš. Už mám pocit, že nikdy náš dom nedokončíme. Stále nás prekvapí niečo nové, čo sa pokazí, zmizne alebo je zle urobené a treba urobiť znova. Ja viem, že mať dom je ťažký oriešok, ale že to bude až takýto nekončiaci príbeh, to som si naozaj nemyslela.“

Zlodeji im totiž ukradli z domu bojler. „Ďakujeme tomu, kto si prišiel zobrať náš bojler. Snáď poslúži,“ napísala ironicky.

 

FOTO vylomeného zámku a speváčky Mamby nájdete v GALÉRII >>