Pre 400 hostí zo spoločenskej, kultúrnej, politickej, vedeckej či medicínskej oblasti bude tento rok Prešporský báleý v znamení svetových hviezd - vystúpia Orchester Pavla Zajáčka, Metropolitný orchester Bratislava, Cigánski Diabli, DJ Flebo, Funny Fellows, Modus Memory, Silent Trio, či spojenie skupiny Funkiez a Nicol McCloud, americkej speváčky, ktorá spolupracovala s takými osobnosťami populárnej hudby, ako Mick Jagger, Bruce Springsteen, skupinou Kool & The Gang, Stevie Wonder či Michael Jackson. Hlavným hosťom večera bude David Koller & band.

Chcete sa aj vy zúčastniť prestížnej udalosti? Nie je nič jednoduchšie. Odpovedzte do komentára na Facebookovej stránke týždenníka PLUS 7 DNÍ správne na súťažnú otázku a dvaja z vás vyhrajú 2 vstupenky na tento unikátny ples! 30. januára náhodným výberom vyžrebujeme 2 výhercov.

Prajeme vám veľa šťastia v súťaži! 

Súťažná otázka:

Koľký ročník bálu sa uskutoční tento rok ?

----------------------------------------------------

Práva na zmenu pravidiel súťaže vyhradené.

Zapojením sa do tejto súťaže udeľujete prevádzkovateľovi súťaže – News and Media Holding, a.s. - súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely organizovania a vyhodnocovania tejto súťaže v rozsahu meno a priezvisko, v prípade výhry aj korešpondenčná adresa a telefonický kontakt. Viac informácií nájdete na: https://www.newsandmedia.sk/gdpr/#sutaze