Moderátorka Karin Majtánová (47) sa so svojím partnerom Petrom Kremnickým (46) takmer po ôsmich rokoch vzťahu konečne rozhýbali a v sobotu si povedalo áno. Zosobášili sa v evanjelíckom kostole v Bratislave, na svadbu pozvali asi stovku hostí, medzi ktorými bola Soňa Müllerová, Nora Beňačková, Andrea Vadkerti  či speváčka Marcela Laiferová.

FOTO zo svadby Karin Majtánovej nájdete v GALÉRII >>>

Pre manželstvo sa pritom dvojica rozhodla už po dvoch týždňoch známosti. O tom, že svadbu myslí vážne, Karin partner presvedčil zakrátko  počas letnej dovolenky pri mori. „Dňa 7. 7. o siedmej hodine a siedmej sekunde som si pred ňu kľakol na pláži a oficiálne ju s prsteňom v ruke požiadal o ruku,“ povedal PLUS 7 DNÍ Peter.

VIDEO: Pozrite si okázalý príchod nevesty luxusným autom  

Z rýchlej svadby však zišlo, partneri si ju vystrojili až po ôsmich rokoch. "Šťastie a spokojnosť, ktoré teraz prežívam, som si musela zaslúžiť. Peťo je veľmi zlatý a som presvedčená, že sme sa museli stretnúť. Nič nie je len tak,“ pripomína historicky prvá slovenská Miss z roku 1993, dnes mama dvoch detí Karin (25) a Samuela (14), ktoré má z predchádzajúcich vzťahov.