Známy rádiový spíker Ivan Binďo Bindas (38) prežíva momentálne najšťastnejšie obdobie po boku svoje partnerky Márie. So sympatickou blondínkou, ktorá pracuje v právnej oblasti, v januári oslávil druhé výročie vzťahu. A pri tej príležitosti moderátor svoju polovičku požiadal netradične o ruku.

O tom, že to dvojica myslí naozaj vážne a svadba je na spadnutie, svedčí aj jeho najnovší záber, ktorý pridal na sociálnu sieť. Bindas sa pochválil fotografiu, na ktorej sú snúbenci na úrade a vypisujú žiadosť o uzavretie manželstva.

Zaujímalo nás preto, kedy majú v pláne postaviť sa pred oltár. „Svadbu plánujeme v lete. A nie, nečakáme bábo,“ odvetil s úsmevom moderátor, ktorý ihneď odpovedal aj na otázku, ktorá by mnohým napadla pri ich rýchlej svadbe, keďže od zásnub ubehlo iba pár týždňov. Známy rádiový spíker je rodený východniar, tak si inú ako veľkú východniarsku veselicu nevie ani predstaviť. „Svadba bude trvať tri dni,“ netají Ivan, ktorý si so snúbenicou povie svoje áno v krásnej historickej Levoči.

Anketa
Máte radi východniarske svadby?
  • 65%
  • 17%
  • 18%

Fotografie moderátora so snúbenicou sú v galérii.