Bola to jej prvá láska, no rozišli sa. No dcéra moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina Malachovského sa po rokoch k bývalému priateľovi Adamovi (24) vrátila. Posledné roky študovala Kristína Malachovská (25) v Nemecku, kde Adam, inak potomok slovenských rodičov, žije a krajinu reprezentuje vo volejbale. A hoci obaja sú mladí, rozhodli sa, že sa zoberú. Áno si povedali v bratislavskom Primaciálnom paláci  a veľkolepú hostinu si vychystali v luxusnom podniku na nábreží Dunaje, ktorý patrí hercovi Ľubovi Romanovi. 

Ženích a nevesta ešte v piatok večer netrávili v kruhu rodiny. Aj s viacerými priateľmi z Nemecka večerali v reštaurácii v centre Bratislavy, ktoré bolo počas letného večera plné ľudí.  No o zábavu nebola núdza ani v sobotu večera.

Ako sa už moderátorka dávnejšie vyjadrila, dieťa v prípade jej dcéry zrejme nebude tak skoro na programe dňa. „Ak našla muža svojho srdca a má pocit, že je to ono, určite by som sa nehnevala, keby ho mala. Ale je ešte mladá. Myslím, že má rozum v hrsti a vie, čo chce v živote dosiahnuť. Kým študuje, na dieťa má dosť času. Na vnúčatko si musím ešte počkať. Verím, že budem skvelá babka, už sa teším aj s dedkom,“ tvrdila svadobná mama pred dvoma rokmi.

Pozrite si foto Adama a Kristíny, ktorí sa včera v Bratislave zobrali, tu.