Martin Jakubec (35) a Božanka (68) avizovali, že do stavu manželského vstúpia 17. novembra 2018, teda presne na spevákove narodeniny. O udalosti hovorili ako o svadbe desaťročia, dokonca na ňu predávali vstupenky cez Ticketportal – tie najdrahšie stáli 500 eur. No ešte pred týmto dátumom prišli niektoré médiá s bombastickou informáciou, ktorá náš šoubiznis rozložila takmer na atómy. Vraj ženích a nevesta sú už svoji. Sobáš mal prebehnuť za hranicami Slovenska už v stredu, a to v najväčšej tajnosti.

1. Vesmírny teleport do Srbska

Do stavu manželského údajne Božanka a Martin Jakubec vstúpili v hlavnom meste Srbska. Vzhľadom na okolnosti týždňa muselo ísť o expresný výlet na Balkán a späť. Ešte v utorok sme s Martinom Jakubcom telefonovali a nevyzeralo to, že by sa nachádzal mimo územia Slovenska. V stredu sa, ako sme zistili, pohyboval po Hrubej Borši, kde už niekoľko rokov žije. A ďalšie dni ho aj s Božankou čakal maratón osláv ich vstupu do stavu manželského.

V priebehu štvrtka a piatka toho mali na Slovensku dosť. Najprv sa stretli s fanúšikmi, ktorí si za vstup na svadobný event platili po 150 eur, potom oslavovali v kruhu známych. Všetko údajne. VIP hostina pod Bratislavským hradom sa ako jediná dokázateľne, konala. V priebehu nedele mala byť na rade párty s rodinou, hoci ráno o šiestej chceli odlietať na trojtýždňovú svadobnú cestu do Spojených štátoch. Keď sme novomanželov na kolíziu termínov upozornili, odchod za veľkú mláku posunuli o jeden deň.

Mohlo by vás zaujímať: