Niečo také sa neodpúšťa. Dominika Cibulková (31) a jej manžel Michal Navara sa dali minulý týždeň na bratislavských Kramároch prednostne zaočkovať proti covidu, a predbehli tak aj mnohých zdravotníkov. Či to bolo "omylom" alebo nie, podstatné pre mnohých Slovákov nie je. Hoci je bývalá tenistka známa milou a nekonfliktnou povahou, priamo či nepriamo jej od víkendu v internetovom priestore vyplachujú žalúdok známe osobnosti. Najďalej však zašla komička Simona Salátová, podujala sa zrešeršovať očité svedectvá svojich fanúšikov, ktorí sa posledné mesiace s prominentným párom stretli.

Ako veľký pán

Po očkovaní si Cibulková s Navarom a synom Jakubkom vyrazili v piatok na prechádzku do bratislavského Starého Mesta, do očí bil fakt, že ani jeden z  dvojice nemal na tvári ochranné rúško. Nebol to výnimočný obrázok. Počas minulého roka sme manželov na ulici zastihli s rúškami, ale často aj bez nich - iba sa im hompáľali na rukách.

Aj podľa Salátovej rešeršu to bola v poslednom období u dvojice bežná prax. "Oni ani jej rodina rúško nenosia, stretávam ich v meste stále, keďže pracujem pár metrov od jej bydliska," napísal komičke jeden z jej fanúšikov a ďalší tiež pridal svoju skúsenosť: "Nemám slov. Ja som stretla jej muža v Yeme, ako veľký pán bez rúška tam pokrikoval po personále..."

Oveľa vážnejšie však vyzneli slová Simoninej fanúšičky, ktorá pracuje v prvej línii, ale očkovania sa do dnešného dňa nedočkala. "A ja som vakcínu ešte nedostala. A to pracujem na onkológii ako sestra, plus od októbra pracujem ako dobrovoľník na covid testovanie v našom ústave."

Svedectvá Simoniných fanúšikov a FOTO Dominikinho pandemického roku si pozrite v GALÉRII

 

Prečítajte si tiež: