Život zmenila od základov. Ryšavá herečka a speváčka Barbora Švidraňová (31) sa do pamäti televíznych divákov zapísala najmä zápornými úlohami seriálových mŕch. Pred dvoma rokmi však neplánovane otehotnela a práca išla bokom. Stala sa mamou dnes ročného syna Gabriela. Rodáčka zo Žiliny, ktorá dovtedy dva roky žila v dvojizbovom bratislavskom byte, nedávno priznala nielen stroskotanie vzťahu na diaľku s talianskym hudobníkom Francescom Mandoliom (38), ale aj návrat k rodičom.

V detskej izbe

Pred troma rokmi Barbora hviezdila na televíznych obrazovkách v šou Tvoja tvár znie povedome, ďalší ročník už bola v úlohe hlasovej pedagogičky, kde pomáhala súťažiacim. Okrem toho účinkovala v divadle a spievala s kapelou. Práce mala viac ako dosť, a tak sa rozhodla pre vážny krok. V širšom centre Bratislavy si kúpila a zariadila dvojizbový zrekonštruovaný byt.

„Žilina je krásna, milujem ju, mám tam rodinu, priateľov, ale z hľadiska mojej práce sú tam veľmi skromné možnosti. Kúpiť si vlastný byt, to bola veľká méta a pocit dospelosti, že sa o seba dokážem postarať sama,“ tvrdila pred dvomi rokmi v médiách Švidraňová, ktorá nakoniec v byte dlho nezostala.

Už vyše roka v ňom nebýva. Podľa našich informácií ho ryšavka predala a odišla bývať späť k rodičom. „Presťahovala som sa počas posledných mesiacov tehotenstva naspäť do rodnej Žiliny, do svojej detskej izby,“ odvetila nám nedávno herečka s úsmevom, keď sme ju stretli v Bratislave na jojkárskej akcii.

Aj keď ešte nevie, na ako dlho sa k rodičom vrátila, žiť v Bratislave nateraz nemieni. Radšej bude občas pendlovať. Na definitívne rozhodnutie má vraj ešte čas, pokým Gabriel nepôjde do školy.

Fotografie nájdete v našej GALÉRII.

Pokračovanie na ďalšej strane...