Kvalitné hodinky by mali byť základom šatníka každého správneho chlapa, o čom dobre vie aj tridsaťtriročný syn Moniky Beňovej. Odhalila to samotná europoslankyňa. Martin Beňo sa na sociálnych sieťach príliš neprezentuje, ale občas sa ním pochváli práve mama. A v jednom zábere nedávno ukázala jeho pozoruhodný šperk.

Hodinky v cene malého auta

Monika Beňová je aktívna na sociálnej sieti, kde ju sleduje 36,5 tisíca ľudí. Mnohí z nich spozorneli pri pohľade na jej dospelého syna z prvého manželstva, ktorý ju viezol autom na letisko. Vyštudovanému právnikovi, ktorý má podľa političky malú firmu, sa na zápästí zaligotali nápadné hodinky. Fotografia môže jemne skresľovať, minimálne farbu ciferníka, tak či onak, hodinky sa nápadne podobajú na švajčiarsku značku IWC Pilot’s Watch Chronograph Top Gun.

Sú automatické, samonaťahovacie, vodovzdorné a s keramickým puzdrom, ozvláštňuje ich ciferník s luminiscenciou, zobrazujúci deň a dátum, majú zafírové sklíčko. Na oficiálnej stránke značky uvádzajú cenu 10-tisíc eur a za tento balík sa už dá kúpiť luxusná loď či praktické auto do mesta.

FOTO V GALÉRII

Vkus ako niekdajší vrcholoví smeráci

Švajčiarska značka hodiniek je Slovákom dobre známa. IWC s obľubou nosili niekdajší ministri Ján Počiatek, Robert Kaliňák či bývalý premiér Robert Fico. Počiatek mal v zbierke viaceré kúsky, napríklad IWC Schaffhausen, ktorých cena sa pohybovala okolo 33-tisíc eur. Kvalitnými značkovými hodinkami IWC typu Da Vinci asi za 20-tisíc eur sa v minulosti chválil aj bývalý minister vnútra Robert Kaliňák. A nezaostával ani trojnásobný premiér Robert Fico. Ten nosil hodinky IWC Da Vinci z limitovanej edície Kurt Klaus za 20-tisíc eur.