Naozaj nezostáva bez pozornosti, keď s niektorou začne tráviť príliš veľa času. Takto mnohým neuniklo, že sa od vlaňajška krúti okolo Miss Slovensko 2016. S devätnásťročnou Kristínou Činčurovou sa vraj stýka minimálne od jesene. „Videl som ich spolu vonku, ona pozerala na neho ako na obrázok a občas mu niečo pošepla,“ tvrdia naše zdroje.

Známe krásky nášho šoubiznisu, ktoré usilovne lovili veľkých boháčov, no bez happyendu: Ako dopadli?

S plavovlasou Miss sme pristihli dediča rozinovského impéria aj my - dvojica ráno pobudla v kaviarni hneď vedľa domu, v ktorom najžiadanejší slobodný muž Bratislavy žije.

Výnimka potvrdzuje pravidlo: Kristína Činčurová sa ako Miss uchytila aj v modelingu a čoraz viac času trávi v Miláne.
Výnimka potvrdzuje pravidlo: Kristína Činčurová sa ako Miss uchytila aj v modelingu a čoraz viac času trávi v Miláne.
Zdroj: Emil Vaško

Rozin chce ďalšie vinice: Dostane ich za euro?

Čas na rozmyslenie

Mladý Rozin nechodí na kávičku len s Kristínou. Pár dní predtým sme ho na rovnakom mieste, opäť v ranných hodinách, stretli so šéfkou Činčurovej, riaditeľkou Miss Slovensko Karolínou Chomistekovou. Rozdiel bol ten, že po chvíľke šiel každý svojou cestou. V prípade Kristíny sa Alex správal ako starostlivý džentlmen. Ešte pred deviatou ráno obaja nastúpili do Rozinovho bieleho kabrioletu a namierili si to spoločne do ulíc Bratislavy.

Ráno v Bratislave: Alex s Kristínou si najskôr posedeli pred kaviarňou.
Ráno v Bratislave: Alex s Kristínou si najskôr posedeli pred kaviarňou.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Nový turecký seriál Nekonečná láska plný romantiky: Boháčku zbalí chudobný holič

Pár dní predtým: Pred kaviarňou si posedel s Karolínou Chomistekovou.
Pár dní predtým: Pred kaviarňou si posedel s Karolínou Chomistekovou.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Ako to teda medzi dedičom impéria a kráskou z Lučenca je, sme sa snažili zistiť od nich. Kristíne Činčurovej sme sa dovolali do Milána, kam čoraz častejšie lieta. Presadzuje sa tam ako modelka, čo nie je u missiek zvykom. Určite aj vďaka výške 182 centimetrov už pracovala pre prestížne značky. Najprv podotkla, že má chvíľu čas na rozhovor. Na priamu otázku, či tvorí s Alexandrom Rozinom pár, nepovedala jednoduché nie.

Jiřina Bohdalová sa nezdá: Na dovolenku chodí s dvoma mužmi naraz a garde jej robí milionár!

Spoločné plány?: Nastúpili do auta a zmizli v uliciach Bratislavy.
Spoločné plány?: Nastúpili do auta a zmizli v uliciach Bratislavy.
Zdroj: Vlado Benko jr.

FOTO: Pohromy na kastingu? Pozrite sa na to, aké dievčatá sa uchádzajú o korunku miss

Len zareagovala slovami: „Môžem vám zavolať o pár minút?“ Samozrejme, „o pár minút“ sa neozvala ani nezdvíhala mobilný telefón. Rozin mladší nám neskôr odkázal, že by bol najradšej, keby sme o ňom nepísali vôbec. Prečo sa teda obklopuje mediálne známymi celebritami, ktoré sú predmetom verejného záujmu, nevedno.

Najkrajší pár roka?! Miss Chomisteková ukázala nového frajera a nám padla sánka!

Scenár sa opakuje

Nie je to prvý raz, čo Alexovi spríjemňovala chvíle kráľovná krásy, ktorá v mladom veku dorazila do hlavného mesta a stala sa Miss. Na večierkoch akoby sa okolo neho krútili najmä ony. Vážnejší vzťah prežil len s jednou - s víťazkou konkurenčnej súťaže Zitou Galgóciovou. Zoznámili sa krátko po súťaži Miss Universe SR 2004, ktorú vtedy dvadsaťročná Zita vyhrala. Mladý fešák si ju vyhliadol na autosalóne v Inchebe, ktorá patrí jeho otcovi. „Pýtal sa ma, či by som nechcela nejaké fotky z autosalóna, poslal mi ich. Pozval ma na večeru, stretávali sme sa, až sme napokon začali spolu chodiť,“ povedala zamilovaná dievčina.

Tehotná a pod čepcom: Známa misska čaká dieťa s mecenášom Procházkovej Siete!

Bývalá láska: Alex s Miss Universe SR 2004 Zitou Galgóciovou.
Bývalá láska: Alex s Miss Universe SR 2004 Zitou Galgóciovou.
Zdroj: Archív

Modelingový expert na rovinu: Časy súťaží miss sú za nami! A svoje povedal aj o Silvii Kucherenko

O dva roky ich údajne rozdelila vzdialenosť - Zita sa uchytila ako modelka, Alex bol v tom čase stále v Paríži, kde študoval. „Keď príde na Slovensko on, ja som vo svete a naopak,“ sťažovala sa jedna z najkrajších slovenských Miss. Toho pravého nakoniec našla až nedávno - pred pár mesiacmi sa vydala za podnikateľa Radoslava Barana, údajného sponzora politickej strany Sieť, a porodila mu dieťa. Kedy zazvonia svadobné zvony Alexovi, ktorý je známy ako silno praktizujúci katolík, uvidíme.