Syn Bolka Polívky (70) Vladimír (30) aktuálne hviezdi v českom seriáli Slunečná. V stredu v skorých ranných hodinách sa stal obeťou prepadnutia. Nielen, že ho okradli, ale aj zbili do bezvedomia. Informácie o tomto brutálnom čine prišli anonymne do redakcie eXtra.cz. Tej to následnej potvrdila Vladimírova matka, herečka Chantal Poullain (63).

5 minút od bytu

„Keď som sa to dozvedela, dostala som z toho panický záchvat,“ potvrdila útok na syna Chantal Poullain. „Prepadli ho, keď sa ráno v Prahe 1 vracal z reštaurácie, kde pracuje jeho priateľka. Päť minút od bytu ho naraz napadli. Bili ho do tváre a kopali do rebier. Ešte neviem, či ich má zlomené alebo narazené. Bohužiaľ pri útoku stratil vedomie. Preto ani presne nevie, koľko bolo útočníkov,“opísala incident na Vladimíra Polívku jeho matka.

„Neviem, kde sa to v ľuďoch berie. Takto surovo niekoho zbiť len kvôli telefónu a karte, z ktorej aj tak peniaze nedostanú? Veľa hotovosti u seba nemal,“nechápe Chantal.

Reverz

Dobitý herec sa následne dotackal späť do podniku, kde robí jeho priateľka. So zraneniami skončil v opatere lekárov. Podľa slov jeho matky, má herec otras mozgu. V nemocnici mal zostať na pozorovanie, ale podpísal reverz a je doma, kde sa oňho stará partnerka. „Trošku ma tým rozhneval, mal poslúchnuť lekára, ale je to skrátka mladý chlapec,“ dodala starostlivo Chantal.

Kvôli Polívkovmu prepadnutiu zrušilo Dejvické divadlo stredajšie predstavenie Zimní pohádka. Problém majú podľa eXtra.cz aj v televízii Prima, pre ktorú mal herec od štvrtka točiť seriál Slunečná a teraz musia zmeniť plán natáčania.

FOTO herca Vladimíra Polívky a jeho priateľky v GALÉRII