O hokejistovi Tomášovi Plekancovi začali po rozvode so speváčkou Luciou Vondráčkovou šíriť reči, že je skúpy, lebo nechcel pristúpiť na finančné požiadavky svojej bývalej manželky. Svojich synov, ako aj novú rodinu s novou partnerkou, tenistkou Luciou Šafárovou zabezpečil nadštandardne. S Luciou Šafářovou, ktorá pochádza z Brna, spolu bývajú v dome, a pre svojich synov v Prahe kúpil veľký mezonetový byt, ktorý sa nachádza v hornej časti pražských Dejvíc v najvyššom poschodí zrekonštruovaného domu. Ide o rozľahlý byt 5 + kk. Má tú výhodu, že je z neho kúsok do britskej školy, ktorú chlapci na základe dohody oboch rodičov navštevujú. Každý z chlapcov má v byte svoju izbu.


Luxusný byt poskytuje celej rodine dostatok priestoru pre príjemné fungovanie. Tatko Pleknaec aj sám priložil ruku k dielu a na sociálnej sieti sa pochválil, ako svojim synom prichystal písacie stoly, ktoré sám podľa návodu zmontoval. A Plekancova partnerka Lucie Šafářová potvrdila, že v týždňoch, keď majú chlapcov u seba, býva u nich naozaj veselo. Najviac si však cení rodinnú pohodu a to, aký pekný vzťah majú chlapci s ich sestrou Lenotýnkou, ktorá zase svojich starších bratov zbožňuje.

Takto sa Šafářovej žije s Plekancom, pozrite si FOTO

 

Teraz sa však Plekanec rozhodol svoju novú rodinu, teda partnerku Luciu Šafářovú a dcéru Leontýnu vziať na spoločnú dovolenku. Lenže, ak by ste čakali luxus, na ten môžete rovno zabudnúť. Pozrite si FOTO v GALÉRII, čo Tomáš pre svoje dievčatá vymyslel.