Zdá sa, že to bolo len nedávno, čo sa spevákovi Pepovi Vojtkovi narodila jeho jediná dcéra. Dnes je z nej už mladá dáma, ktorá po svojich rodičoch, muzikantovi Vojtkovi a mame, herečke Sabine Laurinovej, zdedila nielen talent, ale aj podobu. A o svojom živote má už celkom jasnú predstavu.

Drsný rocker Pepa Vojtek má zo svojich štyroch vzťahov takmer samých synov, a dcéru len jedinú. Svojim deťom, až na tie posledné dve doprial ten luxus, že každé jedno má svoju mamu len pre seba. Výnimkou je jeho posledná partnerka Jovanka, s ktorou má už dvoch synov.

Svoju jedinú dcéru Valentýnu má s bývalou partnerkou, herečkou Sabinou Laurinovou. Krásna blondínka je všetkým známa najmä ako princezná z rozprávok Čertove nevesty, Z pekla štěstí a mnohých iných. Sabina má ešte z ďalšieho vzťahu druhú dcéru Maju, s expartnerom Karlom Kameníkom.

Po kom zdedila podobu jediná dcéra Pepu Vojtka?

Valentýna je už dospelá, oslávila už 19. narodeniny. Po rodičoch zdedila talent, a tak nečudo, že jej kroky viedli na konzervatórium. Kariéru si však chce vybudovať sama, bez protekcie rodičov, preto pred časom s úsmevom povedala, že z tohto hľadiska si "nevybrala" práve tých najlepších, len sa obáva, že ju všetci budú podozrievať z toho, že jej cestičku vydláždili slávni rodičia.