Speváčka Ewa Farna je živel v najlepšom zmysle slova. Oslávila ešte len 29. narodeniny, ale má toho za sebou toľko, čo iný by nestihol za dva životy. Ewe jednoducho ide karta, a to tak v kariére, ako aj v súkromí. Ani sa tomu nechce veriť, ale ako speváčka je už takmer šestnásť rokov na hudobnej scéne. Objavil ju producent Lešek Wronka. Vo svojich 13 rokoch na jeseň roku 2006 naspievala singel „Měls mě vůbec rád“ na rovnomennú dosku, ktorá vyšla v novembri toho istého roku. Získala ocenenie Objav roku v ankete Český slávik Mattoni 2006. Prvý koncert mala v Třinci 16. marca 2007 a pozrite, ako vtedy vyzerala. Dnes je Ewa populárna nielen v Česku a na Slovensku, ale najmä v Poľsku, kde má tiež veľkú fanúšikovskú základňu.

Tak vyzerala Ewa Farna v začiatkoch kariéry, FOTO!

Ewe sa však rovnako dobre darí aj v súkromí. V októbri oslávi spolu s manželom Martinom Chobotom piate výročie sobáša. A okrem toho, že sa po celý čas venuje muzike, stihli spolu aj dve deti. Začiatkom júna 2019 sa im narodil syn Artur a 9. marca 2022 oznámila, že sa im narodila dcéra Ella.

Pozrite si FOTO Ewiných detí v GALÉRII >>

 

 

Keďže Ewa nedávno oslávila 29. narodeniny, trošku bilancovala ten jej uplynulý rok, ktorý bol viac ako úspešný. „Mám za sebou nádherný rok. Vo veľkej skratke: 1 pôrod, 2 dosky,“ skonštatovala spokojná speváčka, ktorá toho popri dvoch malých deťoch stíha až-až... „Kontaktný rodič je fulltime job. Vždy sa spätne čudujem, že som vôbec pri tom niečo zvládla urobiť. Hlavne to držať v rovnováhe...“ pripísala k fotke speváčka, ktorá si svojou prácou získala nielen obdiv fanúšikov, ale aj rešpekt kolegov.