Fanúšikov Karla Gotta okrem neho samotného vždy zaujímali aj jeho potomkovia. A najmä teraz, keď tu už "božský Kája" nie je, ho v nich hľadajú. Preto mnohí skúmajú, ktorá z jeho dcér či ktorý z jeho vnukov sa na maestra najviac podobá. Pravda je taká, že každý z Gottových potomkov viac či menej zdedil určité "gottovské črty", vari všetci majú charakteristické gottovské obočie.

Staršia Gottova dcéra z manželstva s Ivanou Gottovou Charlotte Ella má sladkých 16! A práve o nej už od malička všetci tvrdili, že je celý otec. Lenže, ako dokazujú dávne fotografie, nemusí to byť celkom pravda. Charlotte Gottová totiž akoby z oka vypadla tejto žene z ich rodiny, ktorú však osobne nikdy nevidela.

Sledujte, ako sa Charlotte Gottová rokmi menila, tak vyzerá teraz! FOTO

Charlotte sa  s touto ženou nikdy nemala možnosť stretnúť, pretože zomrela dávno pred jej narodením. Ide totiž o mamu Karla Gotta, pani Mariu Gottovú, na ktorú sa slávny spevák podobal a ktorej črty zrejme najviac zdedila aj jej v poradí tretia vnučka. Najstaršiu dcéru Dominiku Karel Gott svojej mame zatajil, tie ďalšie sa už narodili až po jej smrti. Pozrite si v GALÉRII FOTO Gottovej mamy Marie, takto vyzerala v mladších rokoch.

Charlotte Gottová akoby z oka vypadla svojej starej mame! FOTO