Nielen Zuzana Belohorcová, ale aj jej muž a deti sú veľmi činorodí a aktívni. Sú stále v pohybe, a to „na viacerých frontoch“. V poslednom období stihli dvakrát zmeniť svoje bydlisko, ale hýbu sa aj inak, všetci sa totiž venujú nejakej fyzickej aktivite, a tak sú v kondícii, čo potom na nich aj vidno.


Zuzane ku skvelej kondícii a postave určite dopomohla aj účasť v súťaži Tvoja tvár znie povedome. Aby nevyšla z cviku, po jej skončení si našla osobného trénera aj na Tenerife, kam sa medzitým jej rodina, teda manžel a deti stihli presťahovať. Zuzana teraz pekne zarezáva a cvičí odušu.

Sexi blondínka v minulosti nemala problém pochváliť sa nielen fotkami v úsporných bikinách, ale fanúšikom ponúkla na obdiv aj odhalenejšie fotky. Môže si to však dovoliť, o svoje telo sa stará, a tak sa zaň nemusí hanbiť.

Belohorcová ukázala riadne šteklivé FOTKY, pozrite!

Nedávno sa opäť raz predviedla. Fanúšikom sa pochválila polonahými, riadne šteklivými fotkami, a hoci má už 45 rokov, vyzerá lepšie, než pred rokmi. Odhalila to, čo vída len jej muž Vlasto, veď pozrite. Tomu môžu páni len ticho závidieť...